فهرست
سیستم آرسنال در فصل جدید؛ 3-4-3
سیستم آرسنال در فصل جدید؛ 3-4-3

سیستم آرسنال در فصل جدید؛ 3-4-3

آی اسپورت – بعد از اضافه شدن آلکساندر لاکازته 52.7 میلیون پوندی از لیون به خط حمله آرسنالی‌ها، حالا همه منتظر آن هستند که ببینند ونگر برای اولین بازی دوستانه پیش فصل توپچی‌ها برابر اف‌سی سیدنی استرالیا چه رویکرد تاکتیکی را اتخاذ می‌کند.

او  تأیید کرد فصل آینده می‌خواهد تیمش را با سیستم 3-4-3 به میدان بفرستد، همان سیستمی که در پایان فصل اخیر موفقیت‌هایی را برای توپچی‌ها از جمله قهرمانی‌شان در جام حذفی به همراه داشت. آرسنال با این سیستم 9 بازی از 10 بازی آخر فصل گذشته در تمامی رقابت‌ها از جمله دیدارش با چلسی در فینالی جام حذفی انگلیس را برد.

ونگر به خبرنگاران گفت: «ما سیستم‌های فراوانی را امتحان خواهیم کرد. در حال حاضر و در پیش فصل ما به شیوه بازی که در پایان فصل گذشته داشتیم ادامه خواهیم داد. در برخی بازی‌ها ما با 4 مدافع بازی خواهیم کرد و در برخی دیگر با 3 مدافع اما در ابتدای فصل قطعاً کارمان را با 3 مدافع آغاز خواهیم کرد.»

با اینکه خرید جدید آرسنال، سئاد کولاسیناک به عنوان یک دفاع چپ شناخته می‌شود، این بازیکن بوسنیایی توانایی بازی به عنوان بال چپ را هم دارد، پستی که در حال حاضر در آرسنال توسط ناچو مونرئال اشغال شده است و پس از هم به کایران گیبسی که احتمال جدایی‌اش وجود دارد، می‌رسد. در سمت دیگر میدان هم هکتور بیرنی که به سیدنی سفر نکرده است و الکس اوکسلید چمبرلین به ترتیب به عنوان مدافع و بال حضور دارند. 

 

 

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-07-12 11:38:00
نظر دهید

۲ نظر
طرفدار شماره ۱ چلسی
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
همون سیستمی که چلسی رو قهرمان کرد
۲
مسعود
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۹
حتی یک دفاع وسط بین المللی نداره
دیگه به زور کوشیلنی!
بعد میخواد۳دفاع بچینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر