فهرست
افتخاری: به هواداران دروغ نگفته‌ایم
افتخاری: به هواداران دروغ نگفته‌ایم

افتخاری: به هواداران دروغ نگفته‌ایم

آی‌اسپورت- رضا افتخاری در مصاحبه‌ای درباره وضعیت استقلال، بدهی‌های پرداخت شده و لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید:

بدهی هایی که طی 10_ 12 سال گذشته انباشته شده بود با تدبیر و رایزنی تعیین تکلیف شد؛ در دوره مدیریت دکتر سلطانی فر بازیکنان و مربیان برای تعیین تکلیف بدهی ها دعوت شدند و موج خوبی در بین آن ها ایجاد شد و آن ها احساس کردند که مورد توجه قرار گرفته اند.

اگر قرار باشد خبری را به هواداران بدهیم خود این کار را از مراجع رسمی و مشخص انجام خواهیم داد حتی اگر این خبر به نفع ما نباشد. هیچ موقع به هواداران دروغ نگفته و نخواهیم گفت و این مسئله در مذاکرات ما با بازیکنان و مربیان نیز تاکید شده است.

شرایط کنونی باشگاه استثنایی است؛ این که بدهی انباشته شده 12 سال گذشته در مدتی کوتاه پرداخت شود نشدنی و غیرقابل باور است. همه باید کمک کنند تا تفاهم خوبی صورت گیرد و این مشکل به صورت ریشه ای حل شود. تعدادی از بازیکنان با گذشت از 60 درصد مطالباتشان به معنای واقعی باشگاه را همراهی کردند اما تعدادی هم مقاومت کردند و وکلایشان قول گرفتن صد در صد طلب را داده بود که ما از همین جا می گوئیم: «پرداخت این حجم بدهی ها در این فرصت کوتاه نشدنی است.»

از سال پیش از بازیکنان و مربیان برای تسویه و تعیین تکلیف بدهی ها دعوت کردیم که آمار آن به موقع منتشر خواهد شد. بدهی های باشگاه تمام نشده اما به مراتب سبک تر شده و در حال سبک سازی است. خوشبختانه از زمانی که من به این باشگاه ورود کردم یک ریال بدهی نداشته ایم بلکه طبق آخرین آمار نزدیک به 20 میلیارد تومان بدهی های گذشته را پرداخت کردیم. همین که ریالی برای نسل های آینده بدهی به یادگار نگذاشته ایم خود کار بزرگی است.

هر بازیکنی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت ببرد به فدراسیون فوتبال ارجاع داده می شود. فدراسیون نیزاین شکایت را به کمیته های مختلف می دهد تا بررسی شود و ممکن است حتی شکایت بجایی نباشد. ما از بازیکنانی که رقم های بزرگ طلب دارند می خواهیم نه در مقابل باشگاه بلکه در کنار ما برای سربلندی استقلال و ورزش کشور گام بردارند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-11-18 20:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۵۵
دروغ از دروغین بودنش شرمندست وقتی دروغ نمی گوئید.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر