فهرست
تراکتور: دیگر در یادگار بازی نمی‌کنیم
تراکتور: دیگر در یادگار بازی نمی‌کنیم

تراکتور: دیگر در یادگار بازی نمی‌کنیم

آی‌اسپورت- تراکتورسازی تبریز به دلیل مشکلات چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز قصد ندارد دیگر در این ورزشگاه بازی کند. چمن این ورزشگاه از ابتدای فصل شرایط خوبی ندارد و بازیکنان و مربیان تراکتورسازی بارها به وضعیت آن اعتراض کرده‌اند. در نهایت مصطفی آجرلو، مدیرعامل تراکتورسازی تصمیم این باشگاه را برای بازی نکردن در این ورزشگاه اعلام کرده است. آجرلو نامه‌ای به سازمان لیگ نوشته و اعلام کرده این باشگاه قصد دارد در ورزشگاه خانگی خود بازی کند.

از آن‌جایی که بازی کردن در هر ورزشگاه نیازمند تایید سازمان لیگ و البته شورای تامین استان‌ها است باید دید تراکتورسازی موفق می‌شود بازی‌ با سپیدرود را آن‌گونه که آجرلو در نامه‌اش اعلام کرده در این ورزشگاه برگزار کند یا این که هم‌چنان بازیکنان این تیم باید وضعیت چمن این ورزشگاه را حداقل برای یک بازی دیگر تحمل کنند.  

 

۶ ۸  
آی اسپورت
2017-11-18 15:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
علی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۱۷
کسی اصلا بازیهای این تیم را نگاه نمی کند! در بازی این تیم که همزمان با دربی تهران برگزار شد فقط ۱۰۰۰ نفر به ورزشگاه رفتند! تبریزی ها یا پرسپولیسی هستند یا استقلالی وگرنه چرا باید دربی را تماشا کنند?
علی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۲۲
نه بابا خودت تنهایی اینو کشف کردی
رضا
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
باشه تو راس می گی .زیاد به خودت فشار نیار.
a
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۵۷
آره از تماشگراتون تو تبریز معلومه :))))) توهم استقلولی و گندپولیسی تمومی نداره :))))
۷
علی تراکتوری
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۱۹
خدا عقل بده
اگر تبریزی ها پرسپولیسی یا استقلالی بودن چرا وقتی توی یادگار بازی میکنن حتی 100 نفر هم نمیره برای تشویق این دو تا تیم!!!
شرایط تراکتور سازی باعث شده کمی استقبال از بازی های این تیم کم بشه و از نیم فصل دوم استقبال بیشتری میشه
۷
س
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۲۵
من سپاهانی هستم، کسی بازی های بقیه تیم ها رو نگاه بکنه یا نکنه به هواداران بقیه تیم ها هیچ ربطی نداره. هر کس هواداری تیم خودشو بکنه خیلی بهتره...
۶
هوادار متوهم پایتخت
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
مطمینم حتی خود تم خندت گرفته از حرفت. چون تو تبریز و آذربایجان هیچ کس طرفدار این دوتا تیم منفور پایتخت نیست. بیت المال خورهای بی اصالت
۹
یاشاسین تراختور
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۱۴
اولا خاک بر سر نظمی و سایر مسئولین بی عرضه استان که نتونستند یا نخواستند مجوز واردات چمن از ترکیه را بگیرند و بعد از یک فصل تعطیلی ورزشگاه که منجر به از دست رفتن فهرمانی تراکتور شد یک چمن بی کیفیت تر از قبل با کلی هزینه زهکشی و سیستم حرارتی که عملا کشک بود جایگزین چمن قبلی کردند. ثانیا خاک بر سر تو که ندیدی ذر بازی تراکتور پرسپولیس در تبریز تعداد پرسپولیسی ها کمتر از هزار نفر در مقابل هفتادهزار تراکنوری بود.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر