فهرست
روزبه و آندو فیکس/ بختیار، فرشید و خسرو روی نیمکت
روزبه و آندو فیکس/ بختیار، فرشید و خسرو روی نیمکت

روزبه و آندو فیکس/ بختیار، فرشید و خسرو روی نیمکت

آی اسپورت- روزبه چشمی به تمرینات استقلال برگشته و منصوریان روی او حساب ویژه ای باز کرده است. از طرف دیگر، آبی ها و در راس همه شان، محمد خرمگاه هم مذاکرات فراوانی با آندرانیک تیموریان انجام داده اند و احتمالا، سامورایی تا آخر این هفته به عنوان اولین خرید زمستانی استقلال معرفی می شود.

با این خرید و برگشت، استقلال و منصوریان مجبور هستند روی چند بازیکن اصلی شان برای حضور در ترکیب اصلی خط قرمز بکشند و ترکیب شان را هم به چیدمان 3-3-4 تغییر بدهند. در این صورت، منصوریان ترکیب مرکز زمینش را به گرته برداری از چیدمان چند سال قبل کی روش در تیم ملی روانه زمین می کند.

در این حالت، روزبه چشمی به عنوان هافبک دفاعی استقلال جلوی خط دفاعی 4 نفره آبی ها بازی می کند و امید ابراهیمی و آندرانیک تیموریان در دو سمت او به عنوان بازو حضور خواهند داشت؛ تیموریان در سمت راست و ابراهیمی در سمت چپ. با این ترکیب، منصوریان مجبور است در فاز هجومی هم از 3 نفر استفاده کند که احتمالا جابر انصاری در چپ، محسن کریمی در راست و کاوه رضایی در مرکز هستند.

با چنین ترکیبی، امثال بختیار رحمانی و فرشید اسماعیلی و خسرو حیدری و بهنام برزای و مجتبی حقدوست به نیمکت تبعید می شوند و منصوریان برای انتخاب فهرست 18 نفره اش با مشکلات زیادی مواجه می شود و باید روی نام حداقل یکی، دو بازیکن جوانش برخلاف همه وعده هایی که داده، خط قرمز بکشد.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-01-06 20:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۳۹
مطمئنم تقدیر الهی اینه که دوباره با امیرخان قهرمان بشیم استقلال سال آینده دوباره قهرمان میشه فقط باید احتراما را حفظ کنیم که باعث دلخوری ناموفق ها هم نشیم
مشکل این بود که به آزمون و خطا رو آوردیم قهرمانی خیلی خیلی سخته و فقط مردان استثنایی و معدودی میتونند قهرمان بشوند کل تاریخ لیگ برتر را مرور کنیم 1- امیرخان با 5 قهرمانی لیگ 2- حسین خان فرکی با دو قهرمانی لیگ 3- بقیه فقط یه دوره بنابراین در بین این همه مربی فقط دو نفراند که 2 قهرمانی یا بیشتر دارند
۱
گل آقا
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۳۵
فقط احمقی مثل نویسنده این متن و البته منصوریان میتونه همچین ترکیبی بچینه! ضمن اینکه فوتبال ورزبه دیگه تموم شد. یک سال از دور از میدان! باش تا دولتت بدمد این سرنوشت خائنان هست! مثل اون کنعانی بی صفت!
۱ ۱
آراز
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱
وقتی یه آدمی مثل تو به دیگران می گه احمق یاد اون ضرب المثل می یوفتم : آب کش به کف گیر می گه چقدر سوراخ داری .....
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر