فهرست
برای میلاد محمدی؛ تغییر تصویر ماندگار
برای میلاد محمدی؛ تغییر تصویر ماندگار

برای میلاد محمدی؛ تغییر تصویر ماندگار

آی اسپورت - دل‌مان می‌خواست با چند نمایش خوب خودش را در جام جهانی چهره کند. با سرعتش در دفاع و حمله. با کوتاه نیامدن در نبردهای تن به تن علیرغم جثه کوچکی که دارد. با دریبل و سانتر و شوت‌های غافلگیر کننده. اما آنچه که این روزها میلاد محمدی را در رسانه‌های جهان مطرح کرده است حرکتی است که در دقایق پایانی بازی ایران و اسپانیا انجام داد. او در آن دقایق حساس که ایران عقب بود و نیاز به سرعت در بازی داشت تصمیم عجیبی گرفت. میلاد تصمیم گرفت با یک پشتک خودش را از بیرون زمین به لب خط برساند تا توپ را با سرعت و قدرت بیشتری پرتاب کند. اما بعد از پشتک همه چیز به هم ریخت. حالا یا داور به او تذکر داد یا خودش مردد شد. هر چه که بود این تصمیم نابجا و غافلگیر کننده تمرکز بازیکنان را در همان لحظات کم باقی مانده به هم ریخت. اما این تازه شروع ماجرا بود. پشتک بی سرانجام میلاد سوژه طنازی کاربران شبکه‌های اجتماعی در سراسر جهان شد. از عمر مومنی کاریکاتوریست معروف سایت «گل» بگیرید تا کاربران باذوقی که فیلم این لحظات را با تصاویر دیگر مونتاژ کردند و فیلم‌های بامزه‌ای ساختند.

گذشته از این صحنه عجیب که حالا حالاها سوژه رسانه‌ها خواهد بود جام جهانی برای میلاد آنطور که ما و خودش فکر می‌کردیم پیش نرفته است. خیلی‌ها فکر می‌کردند با توجه به غیبت سعید عزت‌اللهی در بازی اول، به احتمال زیاد احسان حاج صفی به پست هافبک دفاعی می‌رود تا میلاد در دفاع چپ بازی کند. اما کی‌ر‌وش باز هم همه را سورپرایز کرد و احسان را در دفاع چپ به کار گرفت. در بازی با اسپانیا هم احسان در پستش ماند تا میلاد باز هم روی نیمکت بنشیند. اتفاقا احسان در هر دو بازی یکی از چهره‌های موفق ایران بود. به طوری که جای خالی میلاد اصلا حس نشد. این در حالی بود که قبل از جام جهانی میلاد یکی از مهره‌های فیکس تیم کی‌روش به نظر می‌رسید. میلاد البته در دقایقی که به جای حاج صفی مصدوم به زمین آمد خوب کار کرد و توانست دنی کارواخال را از کار بیندازد.

حالا «بچه فلاح» تیم ملی یک فرصت دارد تا همه چیز را به سود خودش تغییر بدهد. مصدومیت شجاعی احتمالا فرصت بازی در دفاع چپ را به میلاد خواهد داد. او هم می‌خواهد در بازی سرنوشت‌ساز ایران و پرتغال تصویر ماندگارش در جام جهانی را عوض کند و جوری بازی کند که همه آن داستان ناخوشایند آن «اوت» را فراموش کنند.

۹ ۴  
آی اسپورت
2018-06-24 12:19:00
نظر دهید

۴ نظر
No One
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۳
دیشب وقتی تو ثانیه های پایانی تونی کروس با اون ضربه فوق العاده اش آلمان 10 نفره رو نجات داد و پیروزی رسوند داغ دل من تازه شد!
یاد حرکت عجیب و احمقانه میلاد محمدی افتادم که ممکن بود با یه پرتاب توپ بلند و دقیق بتونه نتیجه بازی رو عوض کنه ولی در عوض یه آبروریزی به بار آورد
#باید_خونگریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_حسین_غفوری_باشد
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۱
" داستان ناخوشایند آن «اوت» را فراموش کنند"
چرا جو میدین؟!؟!
چیکار کرده مگه؟!؟!
این چه حرفیه که میزنید؟!
عجب
عبدالله
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۷
عیب اساسی رسانه های ما این است که چون تحلیل فنی و کارشناسی از بازی ها ندارند به حواشی مسابقه می پردازند
البته پرداختن به حواشی در حد خودش و به اندازه خودش خوب است
اما نه اینکه جای متن مسابقه را بگیرد
۷
خوزستانی
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۱
میلاد محمدی یکی از بهترینهای ایران است
شما از آزمون حمایت میکنید در حالیکه اعصاب میلیونها ایرانی را نه در زمین بلکه در شبکه های مجازی به هم ریخته
هنوز از پایان بازی چیزی نگذشته که بازیکن بی ادب و پر مدعا در اینستاگرام به جر و بحث با مردم می پردازد
اما به بی حاشیه ترین و آینده دار ترین بازیکن ملی یعنی میلاد محمدی گیر دادین
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر