فهرست
هشدار روز:  باخت به ویتنام فراموش نشود
هشدار روز: باخت به ویتنام فراموش نشود

هشدار روز: باخت به ویتنام فراموش نشود

آی اسپورت – مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران در حاشیه مراسم بدرقه تیم امید برای سفر به ازبکستان مصاحبه کرد و مدعی شد که ایران هر 3 بازی خود را در مرحله گروهی با پیروزی پشت سر خواهد گذاشت. البته پیروزی در هر 3 بازی مرحله مقدماتی انتخابی آن هم مقابل تیم‌هایی مثل عمان، قرقیزستان و سری لانکا خیلی سخت نیست و حتی اگر این اتفاق بیفتد اتفاق خیلی مهمی نیفتاده است اما چیزی که هواداران را نگران کرده خوشبینی مفرط آقای تاج به تیم امید آن هم در بدترین شرایط اردویی این تیم است.

اردوی تیم امید در غیاب نفرات تاثیرگذار برگزار شد و تعدادی از بازیکنان هنوز به قرقیزستان سفر هم نکرده‌اند و حتی یک دقیقه هم با سایر نفرات تمرین نکرده‌اند. یادمان نرفته که در مسابقات آسیایی اینچئون هم مشکلاتی مشابه مشکلات امروز وجود داشت و در نهایت ضعیف‌ترین نتایج تاریخ تیم امید در سال‌های اخیر به دست آمد. جایی که با هدایت وینگادا و در حضور بازیکنانی مثل محسن مسلمان، فرشید اسماعیلی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مرتضی پورعلی گنجی، روزبه چشمی، محمدرضا خانزاده، کاوه رضایی و ... با باخت تحقیرآمیز 4-1 مقابل ویتنام و تساوی 1-1 مقابل قرقیزستان در گروه 3 تیمی سوم شد و از دور مسابقات حذف شد.  

تیمی که قرار است 3 روز دیگر مقابل قرقیزستان قرار بگیرد حتی شاید از تیم شکست خورده اینچئون هم ستاره‌های کمتری داشته باشد و به همین دلیل نباید این تیم را از الان مقابل سری‌لانکا، قرقیزستان و عمان از پیش برنده دانست.

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-07-16 16:50:00
نظر دهید

۳ نظر
عموری هستم داماد عروس عربها
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۱
وقتی مربی از ترس بازی دوستانه بازیکنان خود را به تیم ملی نمی دهد چه انتظاری دارید... خیانت در پوست و استخوان بی هویت ها ریشه کرده است
مجتبی سینز
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
اکه دقت کنید از امروز صبح تا حالا 10تا خبر در مورد تیم امید زدن .از کی تا حالا تیم امید مهم شد؟؟؟؟؟ بیخود خودتون رو به در و دیوار نزنین ما بازیکن به تیم امید نمیدیم تمام.
۴ ۱
فرهاد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۶
جالبه وقتی 10 تا خبر در مورد لباس و محل شام خوردن ستاره های پوشالی تیمتان میزند مشکلی ندارد این بی عرضه گی فدراسیون است که یک نفر مثل شما بگوید بازیکن به امید نمی دهیم اگر فدراسیون اقتدار داشت هر بازیکنی به امید نمی رفت را اجازه نمی داد در لیگ بازی کند و کارت بازیش را پاره می کرد واقعا بی عرضه ای اقای تاج
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر