فهرست
دلایل برکناری فیروز کریمی؛ فنی و غیرفنی!
دلایل برکناری فیروز کریمی؛ فنی و غیرفنی!

دلایل برکناری فیروز کریمی؛ فنی و غیرفنی!

آی اسپورت – دیشب فیروز کریمی در نشست خبری خود پس از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن از عملکرد مدیران و مسئولان باشگاه ماشین‌سازی انتقاد کرد و امروز خبر برکناری او منتشر شد. به نظر می‌رسد همین انتقادات باعث کنار گذاشته شدن او از مربیگری ماشین‌سازی شده باشد اما هوشنگ نصیرزاده مدعی است که این برکناری دلایل فنی هم دارد. صحبت‌های مدیرعامل ماشین‎سازی را در این باره بخوانید:

  • از ابتدا با فیروز کریمی قرارمان این بود که هر کاری که ایشان انجام می‌دهد باشگاه در جریان باشد از جمله دعوت از بازیکنان و موارد دیگر. هر بازیکنی هم فیروز کریمی خواست ما جذب کردیم اما ایشان مصاحبه‌ای غیرمسئولانه و غیرفنی انجام داد و می‌خواست برخی از مسائل و مشکلات را متوجه مجموعه باشگاه کند و باشگاه را مقصر قلمداد کند. با توجه به بند قراردادی که با ایشان داشتیم به همکاری با فیروز کریمی خاتمه دادیم و در حال حاضر یوسف بخشی‌زاده مسئولیت فنی تیم را برعهده گرفته است.
  • دلایل برکناری هم فنی و هم غیرفنی بود. ما نیاز به یک مربی خوب بدنساز داریم تا اینکه در یک مسابقه پنج بازیکن‌مان مصدوم نشود ضمن اینکه ما دیگر یک تیم پرهوادار هستیم و هواداران ما انتظار نتایج خوب از این تیم را دارند. ماشین‌سازی باید نتایج خوبی را کسب کند.
  • فیروز کریمی یک مربی حرفه‌ای است که قطعاً این تصمیم باشگاه را می‌پذیرد. ما تا امروز که روز جمعه است به تعهدات مالی خود نسبت به ایشان متعهد هستیم ضمن اینکه بابت فصل گذشته کریمی تمامی دستمزد و آپشن‌های قرارداد خود را دریافت کرده و یک ریال هم بابت فصل گذشته از باشگاه طلب ندارد.
۱ ۱  
آی اسپورت
2018-08-24 18:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۱۶
نوبت اخراج این نصیر زاده پاچه خوار و چاپلوس زنوزی هم می رسه . هیچکس حق نداره هیچ اعتراضی بکنه ، چون صاحبان تیم قدرت مالی رانتی دارند .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر