فهرست
پورعلی‌گنجی در راه پرسپولیس؛ شایعه یا بمب؟
پورعلی‌گنجی در راه پرسپولیس؛ شایعه یا بمب؟

پورعلی‌گنجی در راه پرسپولیس؛ شایعه یا بمب؟

آی اسپورت – باشگاه پرسپولیس که دو پنجره نقل‌وانتقالاتی از سوی فیفا محروم شد و نتوانست بازیکنان جدید جذب کند، بالاخره محرومیتش در نیم‌فصل به پایان رسیده و می‌تواند بازیکن جذب کند. سرخپوشان تا اینجا با مهدی شیری، مهدی شریفی، سروش رفیعی و مهدی ترابی قرارداد بستند و این ۴ نفر در نیم‌فصل به این تیم اضافه می‌شوند.

در این بین شایعه جدایی علیرضا بیرانوند که پس از جام جهانی به راه افتاد دوباره قوت گرفته و به احتمال خیلی زیاد این دروازه‌بان ملی‌پوش نیم‌فصل پرسپولیس را ترک کرده و لژیونر می‌شود. همچنین شنیده می‌شود در صورت جدایی بیرانوند رشید مظاهری جایگزین او در تیم برانکو می شود و از سوی دیگر یک دروازه‌بان باکیفیت که احتمالا سیدحسین حسینی (دروازه‌بان استقلال تهران) است راهی ذوب‌آهن می‌شود.

با این شرایط از سهمیه جذب بازیکن بزرگسال پرسپولیسی‌ها تنها یکی باقی می‌ماند که با توجه به مصدومیت حسین ماهینی و محمد انصاری که تا پایان فصل از همراهی تیم‌شان محروم هستند، باشگاه این سهمیه را برای جذب یک مدافع اختصاص می‌دهد.

شنیده می‌شود مدافعی که قرار است شاگر برانکو شود مرتضی پورعلی‌گنجی بوده و حتی چند وقتی است توافقاتی بین طرفین صورت گرفته و فقط امضای قرارداد باقی مانده است. مدافع تیم ملی ایران که امسال در تیم یوپن بلژیک توپ می‌زند، بار‌ها به روش‌های مختلف نشان داده پرسپولیسی بوده و بدش نمی‌آید در این تیم بازی کند.

با توجه به اینکه به احتمال بسیار زیاد سیدجلال حسینی پس از خداحافظی از تیم ملی، در پایان فصل از دوران بازیکنی هم خداحافظی می‌کند، پورعلی گنجی بهترین گزینه برای سرخپوشان بوده و می‌تواند جایگزین مناسبی برای کاپیتان پرسپولیس باشد. البته این احتمال وجود دارد که پورعلی‌گنجی تا زمان خداحافظی سیدجلال صبر کرده و در پایان فصل راهی پرسپولیس شود.

مدال

۳۲ ۵  
آی اسپورت
2018-12-04 14:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
فعلاً همه چیز شایعه هست. برانکو گفت تا بعد از بازی با سپاهان لیستی نخواهد داد. همه اینها گمانه زنی است و کسایی هم که اسمشون مطرح میشه به احتمال 90% نمیان
حسین آبی
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۷
همون گلی که زد نشون داد یه قرمز با تعصبه
حمید پرسپولیسی
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۴
همه میدونن مرتضی یک پرسپولیسیه 6 آتیشه اس
دیر با زود بالاخره پیراهن خوش رنگ و پرافتخار پرسپولیس را بر تن میکنه
منتقد
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
مرتضی فوق العاده اس. یه پرسپولیسی متعصب که سید جلال آینده پرسپولیسه
منتقد
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
مرتضی فوق العاده اس. یه پرسپولیسی متعصب که سید جلال آینده پرسپولیسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر