فهرست
سرمربي دورتموند: اوباميانگ دروغ می‌گويد
سرمربي دورتموند: اوباميانگ دروغ می‌گويد

سرمربي دورتموند: اوباميانگ دروغ می‌گويد

آي‌اسپورت- پیتر اشتوگر پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ولفسبورگ در این هفته بوندس‌لیگا از بی‌انضباطی منجر به خط خوردن نام پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی از لیست بازی اخیر سخن گفت. این بازیکن پرمشتری به خاطر عدم‌حضور در جلسه مهم روز قبل از بازی از حضور در ترکیب این تیم خط خورد و حالا زمزمه‌هایی مبنی بر جریمه شدن او به گوش می‌رسد.

 سرمربی تیم بورسیادورتموند بعد از اين مسابقه گفت: روز قبل از بازی یک جلسه مهم با بازیکنان داشتیم و حتی بازیکنان مصدوم هم در این جلسه شرکت داشتند  اما اوبامیانگ نیامد و من به این نتیجه رسیدم که دورتموند برایش اهمیتی ندارد. او گفت جلسه را فراموش کرده اما می‌دانیم دروغ می‌گوید. به هر حال پیر می‌تواند به بازی هفته آینده برسد اما از الان چیزی مشخص نیست. نتوانستیم بازی را طوری مدیریت کنیم که بتوانیم 90دقیقه فشار بیاوریم. موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم  و اگر فرصت‌طلب بودیم، سرنوشت متفاوتی برایمان رقم می‌خورد.

 اشتوگر درباره اوبامیانگ اضافه کرد: با او صحبت کردم. آدمی کینه‌ای نیستم و از طرفی  او می‌تواند نشان دهد هر هفته آماده بازی است. خوشبینانه فرض می‌کنیم در تمرینات بعدی حاضر خواهد شد! در این مورد همه چیز به باشگاه مربوط است، البته  نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم همه بازیکنان شبیه هم باشند. مسائلی جدی پیش آمده و باید  واکنش نشان دهیم. با تمام این اوصاف اوبامیانگ را پسر خوبی می‌دانم.

۱    
آی اسپورت
2018-01-15 15:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر