فهرست
دفاع بد استقلال: چرا اینطوری گل خوردند؟
دفاع بد استقلال: چرا اینطوری گل خوردند؟

دفاع بد استقلال: چرا اینطوری گل خوردند؟

آی‌اسپورت- دفاع استقلال در اولین دیدار آسیایی شبیه به دیدارهای اول لیگ برتر بود. به هیچ توپی «نه» نمی‌گفت و خیلی راحت حریف را صاحب موقعیت می‌کرد. اگر بازیکنان استقلال مشغول خلق موقعیت بودند، دفاع این تیم در ضدحملات جا می‌ماند. اگر هم در دفاع بودند، باز خیلی راحت حریف را صاحب موقعیت می‌کردند. 

استقلال سه بار پشت محوطه جریمه به الاهلی خطا داد. خطاهایی که احمد خلیل نشان داد روی زدن آن‌ها تبحر خاصی دارد. همان اولین ضربه، جدی‌ترین موقعیت بازی را شکل داد که با واکنش خوب رحمتی دور شد. ضربه ایستگاهی سومش هم به کرنر فرستاده شد. کرنری که در ادامه تبدیل به گل شد. الاهلی نشان داده بود که روی ضربات ایستگاهی تبحر دارد. این تیم 13 گل از 39 گلش در لیگ امارات را از روی ضربات آزاد به ثمر رسانده بود. ولی به نظر می‌رسد که استقلال آنالیزی روی این نقطه قوت حریف نداشت یا این که این نقطه قوت حریف را جدی نگرفت که انقدر راحت خطا می‌داد.

در بین این خطاها، استقلال چند اشتباه فردی هم داشت. در یک صحنه علی قربانی و لئاندرو پادوانی اشتباهی در دفاع داشت که توپ از روی خط دروازه به بیرون فرستاده شد. توپی که با خوش شانسی استقلال تبدیل به گل نشد.

 

۶ ۶  
آی اسپورت
2017-02-20 21:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
امید
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۵۷
نیاز به هیچ آنالیزی نیست.بازیکنان جنگده کیسه تو دوره ترک جک تری دی هستند.یکم دقت تو بازی همه چیزو مشخص میکنه.چرا تیمی که تو لیگ تو پنج تا بازی آخرش بدون بدنساز مثل اسب دوندگی داره اینجا نا نداشت.فقط یه موقعیت از تاکتیک همیشگی و یک گل و دیگر هیچ.از ترس خوردن گلهای بیشتر بجای حمله دفاع میکردن.
مهدی
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۴۲
متاسفم برای ادبیاتت
۲
امید
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۴۲
ادبیات کیسه ها خیلی بهترداز ادبیات من نیست.چیزی که من گفتم یه واقعیت محضه.متاسفانه ماستمالی فدراسیون اجازه اجرای عدالت رو نمیده.فهمیدن واقعیت یکم منطق میخواد که اهل کیسه ندارن.
۴
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۰۶
با اجازه ی استقلالی های عزیز
به نظرم برای اولین بازی خوب بود فرق این تیم استقلال با الاهلی فقط تجربه ی الاهلی بود. بهتر است واقع بین باشیم در حالی که فاصله امکانات و بازیکن از زمین تا آسمان بود این فاصله در بازی دیده نشد.
۱
مصی
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۰۱:۲۳
جک تری دی کجایی دقیقا کجایی
۵
ابي
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۱۸
حالا اگه اون گل دقيقه آخر رو نخورده بود که همت.ن از حماسه جوانان کم تجربه برابر ميلياردرها ميگفتين.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر