فهرست
رضاییان تهدید کرد: خیلی حرف‌ها می‌توانم بزنم
رضاییان تهدید کرد: خیلی حرف‌ها می‌توانم بزنم

رضاییان تهدید کرد: خیلی حرف‌ها می‌توانم بزنم

آی اسپورت - ماجرای گفتگوی اینترنتی سرتن چوک مربی پرسپولیس و دستیار برانکو با یکی از هواداران این تیم درباره رامین رضاییان به گوش این بازیکن هم رسیده است. گفتگویی که محتوای آن برای این مدافع ملی‌پوش اصلا خوشایند نبوده است. رامین هم در واکنش به این اتفاق گفت: «من به عشق شماها هواداران همه کاری می‌کنم. از دیروز و دیشب یه عکس‌هایی پخش شده از کمک مربی تیم من پرسپولیس، که قابل احترام بوده برایم. یک حرف‌هایی زده که من در جوابش خیلی حرف‌ها می‌تونم بزنم، ولی الان سکوت می‌کنم. چون پرسپولیس بزرگتر از هر شخصی است دست پیشکسوت‌های پرسپولیس را هم می‌بوسم که انقدر به من لطف دارند. مثل شما هواداران... منم الان به یک دلیل سکوت می‌کنم اونم به عشق شما هواداراست همین...دوستون دارم با قلبم به امید قهرمانی پرسپولیس.»

 

کد خبر:9402

۱ ۴  
آی اسپورت
2016-10-17 13:32:00
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
جناب اقاى برانكو بدفعات فرموده ايد كه در قضيه رضاييان اصلاً موضوع غرض ورزى مطرح نيست حال با صحبت هاى فاقد موضوعيت همكارتان كه ضمن به حاشيه بردن پرسپوليس بنوعى دخالت اشكار در امور فنى تيم ملى نيز محسوب ميشود چگونه هواداران باور كنند كه هيچ سوء نيتى دركار نيست صميمانه منتظر نظر و قضاوتتان هستيم ، ترديد نفرماييد هواداران بهترين قاضى بوده و با چشمان نافذ خويش درست را از نادرست و حقيقت را از دروغ تشخيص خواهند داد، واقعاً چگونه انتظار داريد نسبت به كيفيت رابطه و نيز نوع نگاه بازيكن در مورد حسن نيت مربى خويش با اين برخورد ناموجه شبهه ايجاد نشود؟ البته شخصاً و بعنوان يك هوادار قوياً از رامين رضاييان كه بعنوان قبول مجازات ضمن عذرخواهى و پوزش مكرر به تمامى شرايط باشگاه نيز به لحاظ مالى و غيره تن داده درخواست ميكنم كماكان و صبورانه به رفتار أرام ، سكوت ، عدم واكنش و البته تمرين منظم و مستمرّ خويش ادامه دهد چرا كه قطعاً حرف اخر را در موقع مقتضى هواداران خواهند زد..
۳
ناظر
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
طبع ادمى نوعاً ظلم ستيز است پس اقا رامين رضاييان همچنان سكوت كنيد و مطمئن باشيد هواداران به موقع اقدام لازمه را انجام خواهند داد
Sina
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۲
هه آقاي رضاييان اونمقع كه برانكو ميكفت بيا تمرين باباتو بهونه ميكردي حالا جي شده فعلا حسين ماهيني رو داريم كه عاشق قرمزه. هيجوقت هم تيم رو به ماديات يا كيروش و حضور تو تيم ملي نفروخته نميخواد مظلوم نمايي كني يا با احساس هوادار بازي كني
rezaaa
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
اون موقع که تمرینو میپیچوندی و جواب تلفنه مربیتو نمیدادی باید فکره این روزا رو میکردی...اشتباه کردی ولی تاوان اشتباهت به اون سادگیا که فکر میکردی نیست فکر کردی با چنتا معذرت خواهی قضیه تموم میشه ولی نه! فعلا که باحسین ماهینی جات اصلا خالی نیست! پس فعلا تحمل کن دلبندم:)چون چاره دیگه ای نداری:)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر