فهرست
سپاهان به دنبال بازگرداندن علی کریمی
سپاهان به دنبال بازگرداندن علی کریمی

سپاهان به دنبال بازگرداندن علی کریمی

آی اسپورت- علی کریمی در ابتدای فصل از جمع زردپوشان اصفهان جدا شد و به دیناموزاگرب رفت. او شاید خیالش راحت بود که زلاتکو کرانچار با شناختی که از فوتبالیست های ایرانی و او دارد بتواند در این تیم جایگاه مناسبی برای خود دست و پا کند اما کرانچار که ابتدای فصل اعلام کرده بود این بازیکن با نظر او جذب نشده از او استفاده نکرد. البته با رفتن کرانچار هم اوضاع برای کریمی تفاوتی نکرده و این بازیکن جایگاهی در ترکیب و حتی روی نیمکت دیناموزاگرب ندارد و به نظر می‌رسد قرار نیست کریمی برای دیناموزاگرب بازی کند.

 حالا گفته می شود که این بازیکن تصمیم دارد به ایران بازگردد و در سپاهان بازی کند. او طی صحبت هایی که با بازیکنان و برخی از کادر فنی سپاهان داشته برای بازگشت ابراز علاقه کرده و صحبت های او به گوش سرمربی و مدیریت این باشگاه نیز رسیده است.

 عبدالله ویسی و مدیریت این باشگاه نیز نسبت به بازگشت این بازیکن ابراز علاقه کرده اند اما بازگشت او در حال حاضر میسر نیست چرا که زمان نقل و انتقالات دو کشور گذشته است. با این حال باشگاه سپاهان در صدد است تا با دیناموزاگرب مذاکراتی را انجام دهد و بتواند این بازیکن را برای نیم فصل به سپاهان باگزداند. باشگاه سپاهان حتی این پیشنهاد که کریمی قرضی به سپاهان بیاید را به دیناموزاگرب خواهد داد.

 حالا باید دید که مسئولان این باشگاه چقدر در حفظ علی کریمی اصرار دارند و چه مقدار پول طلب می کنند چرا که از سوی سپاهانی ها همه چیز حل شده به نظر می رسد و همه راضی به بازگشت این بازیکن هستند.

 

۳    
آی اسپورت
2016-10-05 18:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر