فهرست
تغییر سبک منصوریان؛ دوری از هیاهوی نقل‌وانتقالات!
تغییر سبک منصوریان؛ دوری از هیاهوی نقل‌وانتقالات!

تغییر سبک منصوریان؛ دوری از هیاهوی نقل‌وانتقالات!

آی اسپورت - از اتفاقات غیرمنتظره نقل‌وانتقالات، گوشه‌نشینی علیرضا منصوریان است. مربی‌ای که معمولا پیش از شروع فصل، تیم‌هایش زیر ذره‌بین قرار می‌گرفتند و سر و صدای زیادی به پا می‌کردند. منصوریان معمولا با سبد پر از بازار نقل‌وانتقالات خارج می‌شد. پیش از امسال، آخرین فصلی که علیرضا منصوریان در نقل‌وانتقالات حضور داشت 14 بازیکن برای استقلال خریده بود. منصوریان با سر و صدای زیادی پیراهن استقلال را به داریوش شجاعیان هدیه داده بود، شماره هشت استقلال را به مجتبی جباری برگرداند، سرور جپاروف را خرید، برنده خرید پدیده فصل شده بود و مهدی قائدی از بوشهر راهی پایتخت شد، سرور جپاروف ستاره ازبک را جذب کرد، حسن بیت‌سعید ستاره فولاد را خریده بود، همچنین سجاد شهباززاده، روزبه چشمی و پژمان منتظری هم دیگر خریدهای پر سر و صدای منصوریان در دومین فصل حضورش روی نیمکت استقلال بودند.

این در حالی است که فصل قبل از آن هم سبد خریدش را با جذب 12 بازیکن پر کرده بود و به طور اساسی لیست این تیم را دگرگون کرده بود. در لیگ شانزدهم محمدحسین کنعانی‌زادگان، وریا غفوری، کاوه رضایی، حسینی حسینی، آرش افشین، بختیار رحمانی، رابسون جانواریو، علی قربانی، لئاندرو پادوانی و فرشید باقری با نظر منصوریان جذب استقلال شدند که اکثر این خریدها هم جنجال بزرگی به پا کرده بودند. به خصوص اینکه منصوریان پیش از این خریدها، در اردوی تیم ملی حاضر شده بود و با چند بازیکن صحبت کرده بود.

البته این طور نیست که منصوریان فقط در استقلال سراغ خریدهای پر سر و صدا رفته باشد. او پیش‌تر زمانی که در نفت تهران بود هم حسابی در فصل نقل‌وانتقالات سر و صدا به پا می‌کرد. یک فصل قبل از حضورش در استقلال، سیدجلال حسینی، پیام صادقیان، آلویس نانگ، محمد دانشگر، مهدی مومنی و کارلوس سانتوس را برای نفتی‌ها خریده بود و همه را غافلگیر کرده بود.

اما در این فصل منصوریان تغییر رویه داده و در سکوت کارش را پیش می‌برد. هر چند که کاهش 40درصدی بودجه تیم فوتبال ذوب‌آهن برای فصل جدید هم در این کنار بودن منصوریان از هیاهوی نقل‌وانتقالات بی‌تاثیر نیست، ولی به نظر می‌رسد از جمله تغییرات او بعد از یک سال خانه‌نشینی، دوری از هیاهوی نقل‌وانتقالات و انجام تمرینات در سکوتِ خبری باشد.

البته نباید از سه سربازی که به ذوب آهن برمی‌گردند هم به سادگی گذشت. ذوب‌آهن شاید تا به حال به‌جز یوسف بهزادی که جانشین رشید مظاهری شده و میلاد مشایخ خریدی نداشته، ولی سه ستاره لیگ دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان و مهدی مهدی‌پور با پایان خدمت سربازی به این تیم برمی‌گردند و تیم منصوریان را تقویت می‌کنند.

۳    
آی اسپورت
2019-07-16 19:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر