فهرست
انتخاب هوشمندانه: فروش کوتینیو، خرید کاستا
انتخاب هوشمندانه: فروش کوتینیو، خرید کاستا

انتخاب هوشمندانه: فروش کوتینیو، خرید کاستا

آی اسپورت- به نظر من لیورپول باید کوتینیو را بفروشد. نه به این دلیل که به نظرم او بازیکن خوبی نیست، بلکه به نظرم بازیکن فوق‎العاده‎ای هم هست، اما فکر می‏کنم لیورپول نیاز به یک مدافع و همچنین یک شماره 9 دارد.

روبرتو فیرمینیو بازیکن بزرگی است، اما وقتی دنیل استوریج آماده باشد و در کنار او بازی کند، فیرمینیو هم قوی‏تر می‏‌شود. همچنین شاید هنوز برای اظهار نظر زود باشد، اما فکر می‎کنم دیووک اوریگی هم در سطح لیورپول نیست.

اگر قرمزها برای خرید یک شماره 9 اقدام کنند، ویرگیل فان دیگ را هم بخرند، به نظرم به خوبی از پول حاصل از فروش کوتینیو استفاده کرده‎اند. اگر لیورپول او را بفروشد و چلسی هم حاضر شود دیگو کاستا را بفروشد، همان طور که حاضر شد نمانیا ماتیچ را به منچستریونایتد بفروشد، آن‎وقت لیورپول می‏تواند مطمئنا تیم بهتری شود.

یکی از بازیکنانی که لیورپول در تمام مدت تابستان به دنبال جذبش بود، نبی کیتا، بازیکن لایپزیگ بود که البته قرمزها موفق نبودند. حالا هم به نظرم یورگن کلوپ تغییر عقیده داده است. لیورپول فکر می‎کرد اگر 60 میلیون پوند هزینه جذب نبی کیتا کند باعث می‏شود تیمش تقویت شود، اما اگر هم موفق به جذبش نشوند از امره جان استفاده می‏کنند، جوردن هندرسون و جورجینیو وینالدوم را هم دارند. آن‎ها همچنین معتقدند اگر نتوانند نبی کیتا را بخرند، بازیکن بهتر نسبت به چیزی که خودشان دارند هم برایشان در دسترس نیست. در نتیجه داشته‎های خودشان برایشان کافی است و مشکلی هم در این نیست.

من مطمئنم دلیل این که انتقال کوتینیو هنوز به بارسلونا منتقل نشده این است که لیورپول می‏خواهد اول راه خرج کرردن پولش را پیدا کند و بعد او را منتقل کند و هنوز هم موفق به انجام این کار نشده است. کلوژ باید با مالکان تیم صحبت کند و بگوید اگر قرار است او را بفروشند بهتر است بازیکنی برایش بخرند و نام بازیکنان را هم مطرح کند.

البته آن زمان مشکلی که برای بارسا پیش آمده برای لیورپول هم پیش می‏آید، یعنی همه متوجه می‏شوند که این تیم ناگهان 100 میلیون پولدارتر شده و در نتیجه قیمت بازیکنانشان را بالا می‏برند. اگر این طور شود خرید بازیکن برایشان بسیار دشوار خواهد شد.

 

۳    
آی اسپورت
2017-08-16 17:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر