فهرست
شایعه در بلژیک؛ کاوه در اندرلخت؟
شایعه در بلژیک؛ کاوه در اندرلخت؟

شایعه در بلژیک؛ کاوه در اندرلخت؟

آی‌اسپورت- مارک دگریس، ملی‌پوش سابق تیم‌ملی بلژیک که در جام‌جهانی 90 و 94 برای شیاطین اروپا بازی کرده بود و همین اواخر حمله تندی به ادن هازارد کرده بود که به اندازه قیمت و آوازه‌اش برای بلژیک و چلسی فوتبال بازی نمی‌کند، به تعریف از کاوه رضایی پرداخته است.

مارک دگریس 52 ساله گفت: «بهترین گلزن تیم شارلوا کاوه رضایی است. این مهاجم ایرانی یک گزینه بسیار جدی و موثر برای باشگاه‌های اروپایی است. من از لین (سرمربی اندرلشت) شنیدم دنبال مهاجم است. او حتما باید کسی را انتخاب کند که از لیگ بلژیک شناخت داشته باشد. کاوه رضایی حفظ توپ را بلد است. او سرعتی است و توانایی بیشتری نسبت به تئودورچیک (مهاجم لهستانی اندرلشت) دارد.»

فرانک الست، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال بلژیک و باشگاه اف‌سی بروژ با سابقه چهار بار حضور در جام‌های جهانی فوتبال هم درباره کاوه گفت: «من فکر می‌کنم که این بسیار هوشمندانه است که بازیکنی پس از آمدن از ایران به ترکیب اصلی تیمش (شارلوا) راه می‌یابد و سپس برای تیمش بسیار سخت کار می‌کند. در این شرایط شما او را به ترکیب اصلی راه می‌دهید. به نظرم رضایی مهاجم بهتری نسبت به تئودور چیک در تیم اندرلشت است. حتی می‌توانیم بگویم خصیصه‌های بهتری نسبت به این مهاجم لهستانی دارد.»

۱۲    
آی اسپورت
2017-12-29 11:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر