فهرست
امید و احمد هستند؛ ایران‌پوریان هم رسید
امید و احمد هستند؛ ایران‌پوریان هم رسید

امید و احمد هستند؛ ایران‌پوریان هم رسید

آی اسپورت - سرمربی تیم تراکتورسازی از رفع مصدومیت سه بازیکن این تیم در آستانه دیدار برابر پرسپولیس خبر داد. امیر قلعه‌نویی درباره مشکل کمبود بازیکن تیمش برای بازی حساس با پرسپولیس گفت:« زیاد مشکل خاصی نداریم. احمد نوراللهی و امید عالیشاه مشکلی برای بازی با پرسپولیس ندارند چرا که نامه‌ای که ارسال شده بعد از انعقاد قرارداد با این بازیکنان بوده و این دو بازیکن مشکلی برای همراهی تراکتورسازی ندارند.»

او خبر خوشی را به هواداران تراکتورسازی داد و آن هم رفع مصدومیت سه بازیکن اصلی این تیم بود: «مصدومیت هادی محمدی، محمد ایران پوریان و شهرام گودرزی رفع شده و این سه بازیکن نیز می‌توانند ما را در بازی فردا همراهی کنند.»

۱۱ ۱۱  
آی اسپورت
2017-02-04 11:31:00
نظر دهید

۱۱ نظر
تراختورچی از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
پس پس لهت می کنیم . . ‌
۷ ۱
خر از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۳
مگه چیزشو بخوری :))
هرمز
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۰۴
خوبه حداقل دیگه بهانه ندارند
۵
سامان
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۰۶
ا توجه به استعلام tms پرسپولیس از فیفا و عدم وجود محرومیت پرسپولیس از هواداران كیسه و تراكتور خواهشمند است از دكل نوردی اعراب انصراف بدن و بیشتر از این ابروی ایران رو جلوی عرب ها نبر
آبی آسمانی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵
البته ایرانپوریان اصلا مصدومیتی نداشت که حالا بخواد برسه، بلکه یه دوپینگ ریز و مجلسی بود که به لطف بچه های بالا ماسمالی شد.
ضمنا 1 سوال داشتم. چرا استقلال طبق حکم فیفا از خرید بازیکن محروم شد اما تراکتور علیرغم همین حکم براحتی 4 بازیکن جدید خریده و مثل آب خوردن استفاده میکنه ؟؟
تراختورچی از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۸
دلمون خواست کیسه
۲
محسن
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۱
نامه فیفا 4 آبان بهشون ابلاغ شده. چطور اینها میگن بعد از ثبت قرارداد عالیشاه و نوراللهی بوده!!؟؟ دروغ و حقه بازی و پشت گرده تا کجا!!؟؟
۸ ۲
لنگ بی آبرو . مافیای عابدینی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۹
از عابدینی یاد گرفتیم
۶
کیسه بی شرف و بی آبرو مافیای قلعه و شرکا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۴
میانه جدولی من دوست دارم :)))
علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۱
ایرانپوریان رسید؟! مگه رفته بود سفر؟ دو هفته پیش گفتن شش هفته بیرونه بخاطر مصدومیت، چی شد یهو خوب شد؟؟؟!!
قشنگ تابلوئه که برادران عزیز فشار آوردن و این قضیه و اون قضیه رو با زور و تهدید صاف کردن :)) با این حال، بار کج به منزل نمی رسد. این رو هنوز آقایون متوجه نشدن.
۳
موراتا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
اگر نواللهی و عالیشاه بازی کنن فارغ از اینکه نتیجه چی باشه پرسپولیس به هیچ وجه نباید کوتاه بیاد و مسئله رو باید تا ته خطش پیگیری کنه مسئولین تراکتور دیگه گندش رو درآوردن و میخوان با گردن کلفتی کل قضیه رو ماستمالی کنن تا دیروز داشتن واسه بازیهای قبلیشون التماس میکردن امروز میگن مشکلی نیست و بازیکنها میتونن بازی کنن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر