فهرست
قاب معنادار؛ قایقی که فقط یک مسافرش ماند
قاب معنادار؛ قایقی که فقط یک مسافرش ماند

قاب معنادار؛ قایقی که فقط یک مسافرش ماند

آی اسپورت - یکی از کاربران باذوق فضای مجازی عکس جالبی را بازنشر کرده و زیر آن نوشت: «قایقی که فقط یک مسافرش ماند» این عکس مربوط به بازی برگشت پرسپولیس و ملوان در انزلی در لیگ پانزدهم است. بازی‌ای که با گل دقایق پایانی کمال کامیابی نیا با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس تمام شد. عکس البته مربوط به شادی گل اول پرسپولیس است که توسط جری بنگتسون از روی نقطه پنالتی است.

چیزی که این کاربر باذوق به آن اشاره کرده این است که از چند نفری که در این شادی گل حضور دارند فقط یک نفر در پرسپولیس باقی مانده و بقیه امروز در این تیم نیستند. از کسانی که در این عکس دیده می‌شوند رامین رضاییان، مهدی طارمی، محسن مسلمان، محسن بنگر و مهرداد کفشگری توسط برانکو از تیم کنار گذاشته شدند. جری بنگتسون و فرشاد احمدزاده هم با پایان قرارداد از تیم رفتند. فقط احمد نوراللهی است که در تیم فعلی باقی مانده است. او هم البته مدتی برای گذراندن سربازی‌‌اش به تراکتورسازی رفته بود. این اتفاقات در حالی افتاده که آن بازی در تاریخ 21 فروردین 1395 برگزار شده و فقط دو سال و 4 ماه از آن تاریخ می‌گذرد!

۹ ۹  
آی اسپورت
2018-08-09 12:10:00
نظر دهید

۹ نظر
#باید_خونگریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_حسین_غفوری_باشد
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۱
منم وقتی تیم 91 استقلال رو نگاه میکنم فقط یه نفر تو تیم مونده :(
:||||||||||||
۶
ارتش سرخ آسيا
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۸
پرسپوليس برخلاف تمام باشگاه هاي ايران هميشه بزرگترين ستاره هاي ايرانو داشته، از پروين و پيوس و محمدخاني و محرمي و بهزادي و ايرانپاك و .،.،. بگيريد تا دايي و كريمي و مهدوي كيا و باقري و عابدزاده و ... نكته جالب اينه كه همه اين ستاره ها اومدن و رفتن ولي پرسپوليس هميشه پرطرفدارترين تيم آسيا مونده، چيزي كه هيچ باشگاهي غير از پرسپوليس نميتونه انجام بده اينه كه باشگاهاي ديگه ستاره ميارن تا تيمشون بزرگ بشه ولي توي پرسپوليس بازيكنا ستاره ميشن چون تيمشون بزرگه
#باید_خونگریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_حسین_غفوری_باشد
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۲
همین الان یه فیل دیدم پرواز میکنه!
مارال
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۰
به باید خون گریست ... :
چی زدی توهماتتو اینجا میگی ؟!
۲
مارال
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۰
به باید خون گریست ... :
چی زدی توهماتتو اینجا میگی ؟!
۱
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۵
مارال جان ساقیم "ارتش سرخ آسیا" هستش، هرچی داده بد جور چسبودتم به سقف :))((:
معین
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۲
بالاخره اون کاربر باذوق هم مقابل فهمیدن مقاومتش تموم میشه و می فهمه تیمی که بدهیش در عرض یکسال از سی میلیارد شده صدوسی میلیارد این پولا صرف خرید عدسی واسه صبونه برانکو نشده صرف ولخرجی واسه درو کردن بازیکنا شده #ذوق مرگ نشه حالا این کاربره!
۲
در جواب ارتش سرخ آسیا
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۴
اگه لنگ بزرگترین ستاره های ایرانو داشته پس چرا تا حالا فینال آسیا رو به خودش ندیده؟ چرا تا قبل اومدن برانکو هواداراش رو جون به لب میکرد ؟ چرا بردهاش تو دربی کمتره؟ چرا تا چند ماه پیش قهرمانیش از استقلال کمتر بود؟ چرا تا قبل برانکو واسه رده 6 تا 10 میجنگید و رنگ صور جدول رو ندیده بود.سه ساله تیم تون خوب بوده و از شانس ما مدیرای احمق و نا لایق داشتیم و نتونستیم رقابت کنیم. امسال سال ماست و خواهیم دید چه اتفاقی میفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر