فهرست
اولین کلین‌شیت جانشین رحمتی
اولین کلین‌شیت جانشین رحمتی

اولین کلین‌شیت جانشین رحمتی

آی‌اسپورت- سید حسین حسینی که برای دومین بازی متوالی به جای رحمتی دروازبان استقلال شده بود تا کاپیتان اول آبی‌ها باز هم بازی را از روی نیمکت تماشا کند، توانست اولین کلین‌شیت خود را در لیگ شانزدهم به ثبت برساند. حسینی در اولین بازی فصل با محرومیت رحمتی دروازبان استقلال بود که برابر نفت تهران یک گل دریافت کرد و نتیجه بازی 1-1 شد. هفته آخر نیم فصل هم بعد از حواشی پیش آمده بین منصوریان و رحمتی  او دروازبان فیکس استقلال برابر سپاهان شد. اما با وجود بازی خوب و قابل قبول موفق نشد دروازه‌اش را بسته نگه دارد تا باز هم در حضور او استقلال به نتیجه 1-1 برسد.

امروز و در اولین هفته نیم فصل دوم، باز هم او به جای رحمتی درون دروازه آبی‌ها قرار گرفت و این بار موفق شد کلین‌شیت کند تا با تک گل ابراهمی سه امتیاز بازی را با همبازیان جشن بگیرد. عملکردی که او را بیش از پیش در کانون توجه قرار داده و اصلا بعید نیست که مهدی رحمتی را به نیمکت‌نشین محض استقلال تبدیل کند. حسینی نشان داده توانایی فنی و اعتماد به نفس بالایی دارد، اگر منصوریان پای حرفش بماند و به جوانان تیم اعتماد داشته باشد.

فیکس شدن حسینی می‌تواند پیامد دیگری هم داشته باشد. جدایی رحمتی از استقلال. اتفاقی که چندان از طرف منصوریان ناخوشایند هم نیست و احتمالا از آن استقبال می‌کند.

۵    
آی اسپورت
2017-01-13 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر