فهرست
اختلاف راموس و رونالدو بر سر چیست؟
اختلاف راموس و رونالدو بر سر چیست؟

اختلاف راموس و رونالدو بر سر چیست؟

آی‌اسپورت- سرخیو راموس و کریستیانو رونالدو با یکدیگر اختلاف پیدا کرده اند و رئال مادرید از این اختلاف ضربه خواهد خورد. همه چیز از بازی برگشت مقابل تاتنهام شروع شد. رونالدو که از شکست ۳-۱ رئال عصبانی بود، مقابل خبرنگاران قرار گرفت و از خریدهای تابستانی رئال انتقاد کرد. او صراحتا گفت که رئال با خامس، په په و موراتا قدرتمندتر از حالا بود و بازیکنان جایگزین، جوان و کم تجربه هستند.

راموس ساعتی بعد پاسخ رونالدو را به شکلی عجیب داد و اظهارات او را منفعت طلبانه خواند. به ادعای مارکا، همین مصاحبه کافی بود تا رونالدو نسبت به راموس دل چرکین شده و رابطه خوب این دو خراب شود.

این پایان کار نیست و پس از اعلام حمایت راموس از آمدن نیمار به رئال، رونالدو بیش از پیش از راموس قطع امید کرده است. فوق ستاره پرتغالی، نیمار را بزرگترین تهدید برای خود می بیند و حتی در تابستان از اینکه مدیران رئال در مورد جذب امباپه با وی مشورت نکرده بودند نیز عصبانی است. رونالدو آمدن هر فوق ستاره ای به رئال را تهدیدی برای جایگاه خود می بیند.

از سوی دیگر رونالدو تاثیر راموس روی ستاره های اسپانیایی جوان رئال چون ناچو، آسنسیو، ایسکو و سبایوس را ندارد و پس از جدایی په په و کوئنترائو، تنهاترین روزهای خود در رئال از سال ۲۰۰۹ را سپری می کند و اخیرا شایعاتی هم در مورد جدایی اش از رئال در پایان فصل به گوش می رسد.راموس دو روز پیش و پس از اتمام دیدار اسپانیا و روسیه در پاسخ به سوالی در مورد جدایی رونالدو گفت که بهتر است از خودش سوال کنید.

هوادار

۲    
آی اسپورت
2017-11-16 21:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر