فهرست
من‌سیتی ۶-۰ شاختار؛ همه چیز عادی بود
من‌سیتی ۶-۰ شاختار؛ همه چیز عادی بود

من‌سیتی ۶-۰ شاختار؛ همه چیز عادی بود

آی اسپورت - منچسترسیتی که اخیرا در لیگ برتر نیز با نتایج پرگل رقبای خود را مغلوب می‌کند، در لیگ قهرمامان نیز همین روال را ادامه داد و شاختار نگونبخت را با 6 گل بدرقه کرد. تیم گواردیولا کار را هجومی آغاز کرد و اولین فرصت بازی در دقیقه 3 برای سیتی ایجاد شد اما ضربه والی ریاض محرز توسط پباتوف دروازه‌بان شاختار مهار شد.

اما حملات سیتی ادامه یافت و آنها در دقیقه 13 با ارسال زمینی ریاض محرز در دهانه دروازه و ضربه تمام‌کننده داوید سیلوا توانستند به گل اول دست یابند. تسلط تیم گواردیولا بر جریان بازی استمرار یافت و سیتی در دقیقه 23 و روی اشتباه عجیب کاساس داور بازی در پنالتی تشخیص دادن زمین خوردن استرلینگ صاحب یک ضربه پنالتی شد که گابریل ژسوس آن را تبدیل به گل کرده و اختلاف را 2 برابر کرد.

در دقیقه 30 شاختار می‌توانست یکی از گل‌های دریافتی را جبران کند اما ضربه ماتووینکو توسط ادرسون دروازه‌بان سیتی دفع شد. در ادامه سیتی تیم برتر میدان بود و چند موقعیت نصفه و نیمه نیز روی دروازه شاختار نیز ایجاد کرد که ثمربخش نبود و نیمه نخست با برتری 0-2 سیتی به پایان رسید.

سیتی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه 49 و با نفوذ دیدنی استرلینگ و ضربه فوق‌العاده او از پشت محوطه جریمه به گل سوم هم دست یافت. در ادامه و با توجه به پررنگ‌تر شدن برتری منچسترسیتی، جریان بازی آرام شده و میزبان که از برتری خود اطمینان داشت به اداره مسابقه پرداخت. اما در دقیقه 70 داوید سیلوا در محوطه جریمه متوقف شده و سیتی صاحب پنالتی شد تا یک بار دیگر گابریل ژسوس برای تیمش گلزنی کند.

در ادامه دوباره جریان بازی آرام شد اما در دقیقه 86 و روی حمله همه جانبه سیتی، گوندوغان با یک پاس عرضی محرز را صاحب موقعیت کرد و او نیز با یک ضربه چکشی فوق‌العاده برتری سیتی را با 5 گل افزایش داد. این پایان کار نبود و در اوقات اضافی و با پاس محرز، گابریل ژسوس در موقعیتی تک به تک و با یک ضربه چیپ دروازه شاختار را گشود و در نهایت بازی با نتیجه 0-6 به سود سیتی تمام شد.

     
آی اسپورت
2018-11-08 01:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر