فهرست
مایلی‌کهن: اشکالی دارد برانکو مربی تیم‌ملی شود؟
مایلی‌کهن: اشکالی دارد برانکو مربی تیم‌ملی شود؟

مایلی‌کهن: اشکالی دارد برانکو مربی تیم‌ملی شود؟

آی اسپورت – محمد مایلی کهن بعد از وقفه ای کوتاه دوباره سراغ انتقادات همیشگی اش از کارلوس کی روش رفته است. سرمربی ملوان که با فارس صحبت کرده درباره اینکه او هم مثل کی روش علاقه خاصی به بیانیه نویسی داشته، گفت:" من کاپ را به کی‌روش دادم. یک بیانیه نوشتم و با همان بیانیه سرمربیگری تیم ملی را رها کردم و آن را بوسیدم و کنار گذاشتم و از تیم ملی کنار رفتم. ایشان مدام بیانیه می‌دهد و آب هم از آب تکان نمی‌خورد. انگار هیچ مرجعی بالاتر از او در فوتبال ما نیست. "

مایلی کهن که حالا رابطه خوبی با برانکو پیدا کرده از حضور احتمالی سرمربی پرسپولیس به جای کی روش دفاع می کند:" چه اشکالی دارد برانکو سرمربی تیم ملی شود و جای کی‌روش را بگیرد. او که می‌گوید همه جا خواهان دارد و پول بهتری هم به او می‌دهند. خب بگذارد برانکو جانشینش شود. کی‌روش سالی یک ماه در ایران حضور دارد و 12 ماه حقوقش را می‌گیرد و جزو 5 مربی گران دنیا هم هست."

 

کد خبر: 9408

 

۴ ۱۰  
آی اسپورت
2017-01-22 09:38:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
رضا
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۱۲
اره اشکال داره. چون همین تو وقتی برانکو مربی تیم ملی بود همین حرفا رو میزدی الانم همونی اگه بعد کیروشم برانکو بیاد حرفات تغییری نمیکنه. تو از روزی که از تیم ۹۸ به خاطر گند زدنت پرتت کردن بیرون و پیش مردم مسخره شدی عقده به دل گرفتی که از ملت انتقام بگیری ثبات روانی هم که نداری امیدوارم صدات و حرفات به گوش هیچکس نرسه تا ملت راحت تر زندگی کنن
خسرو خوبان
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۴
خیلی شک و مجلسی مافیای قرمز داره راه رو برای سلطه قرمزها برای یک دهه اینده باز میکنه.فردا روزی اگر شنیدید برانکو مربی تیم ملی شد تعجب نکنید. ولی بدانید که حق همیشه پا برجاست همانطور که در زمان قطبی سعی داشتن سلطه ایجاد کنند برای پرسپولیس این بار هم شکست میخورند. دلالان و پورسانت بگیران فدراسیون نشین بدانند که چشمان بیدار میبینند شما را
۷ ۲
فرزاد مهریار
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۴
حاج آقا روح الله حسینیان ، مخلصیم...فکر نمی کردم فوتبالی باشید .
۵
محمد
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۴
استاد رفتن برانکو به تیم ملی به ضرر پرسپولیسه.
واقعا این نمیفهمی؟؟؟ برانکو یک خارجیه نه پرسپولیسی!!!رفتن برانکو به تیم ملی یعنی اینکه پرسپولیس مربی خوبشو از دست میده.
۴
سرور لنگ
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۱
من سوالی دارم چه اشکالی دارد مایلی بیاد سرمربی تیم ملی بشه مفتی میاد مربی گری می کنه مرخصی هم نمیره فول تایم از اول ساعت اداری تا آخر شب کارتم می کشه ( در راستای اقتصاد مقاومتی )
۶ ۱
پرسپولیس شوهر استقلال
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
کمربند جدول از غار میاد بیرون :)))
۱
مهدی
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۸
اره خیلی هم اشکال داره. اونوقت اکثر مربیای ایرانی و شما و مسئولین فدراسیون (به اصطلاح دلالها) با جود مربیای سست عنصر و بله قربان گو (مثل برانکو) دوباره راه نفوذ به تیم ملی رو پیدا میکنند و بر میگردیم به قبل از سال 2011 .خوشم میاد از کیروش که تو این 5 سال دست شماها رو از این کثافت کاریا کوتاه کرد و به اصطلاح به شغال جماعت باج نداد. دمت گرم آقای کیروش.
۶
فرزاد مهریار
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
خیلی هم اشکال داره . چون جنابعالی دندون تیز کردی برای سرمربیگری پرسپولیس . میخوای برانکو رو بفرستی تیم ملی تا خودت بشی سرمربی پرسپولیس و بعدشم عین این حرفایی که در مورد کیروش میزنی رو در مورد برانکو هم بزنی . برانکو برای پرسپولیس و کیروش برای تیم ملی . تمام
۴
محمد
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۰
به عنوان یه استقلالی میگم، خیلی هم خوبه،تیم تحت هدایت برانکو هم فوتبال زیبا بازی میکنه و هم نتیجه میگیره،خیلی بهتر از کیروشه که کل تاکتیکش تو اوت دستی و ضربات ایستگاهی میچرخه و باید حتی جلوی تیمهایی مثل امارات هم دفاع اتوبوسی بچینیم،کل کار کیروش شده پول مفت گرفتن،10 ماه از سال تو تعطیلات و اون 2 ماه دیگه هم بهم ریختن لیگ،بندازینش بیرون این مربی لمپن ضعیف رو
۲
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
" اول دعوا ؛
بعد شایعه ؛
بعد : مگه چه اشکالی داره ؛ خیلی هم خوبه !
قشنگ که میان مردم جا افتاد میشه هنر
این یه هنره که با پول کمتر جنس بهتر !!! بگیری
این یه هنره که باکسی که مثل خودمونه کار کنیم .
اینها مسیری است که در کشور ما طی می شود."

برانکو خیلی نجیب است. در زمانی که سرمربی تیم ملی بود در هتل گلشهر اقامت داشت. بعد از رفتن برانکو و حرفهای غیر منصفانه ای که پشتش می زدند. مدیر هتل گلشهر گفت :تا حالا مهمانی به نزاکت و انضباط برانکو نداشته و برانکو را آدمی دیده که از خود ما بیشتر به اصول و حساسیت های ما پایبند بود و هرگز کار خلاف عرف ما و دین ما انجام نداد.

اینها را گفتم تا بدانید برانکو مرد محترمی است. اما دارند این مرد محترم را وارد حاشیه می کنند. مقامات دوست دارند کی روش برود ودر این راستا از برانکو و هواداران عاشق او سوء استفاده می کنند.

اگر برانکو مربی تیم ملی شود ایران چیزی از دست نمی دهد ولی راه و مسیرش البته نه از جانب برانکوی نجیب که از سمت مسئولان خیلی اخلاقی نحواهد بود.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر