فهرست
باز هم ناکامی بختیار/ بدون پاس گل
باز هم ناکامی بختیار/ بدون پاس گل

باز هم ناکامی بختیار/ بدون پاس گل

آی اسپورت – بختیار رحمانی که با حرف و حدیث‌های زیادی از استقلال جدا شد و به فولاد برگشت، امیدوار بود در این تیم به روزهای خوب خود برگردد اما نه هنوز این اتفاق نیفتاده، بلکه تیم فولاد هم با بازگشت او دچار مشکل گلزنی شده است. البته فولاد از شروع نیم‌فصل دوم در 5 بازی موفق به گلزنی نشده است، اما بازگشت بختیار هم این مشکل را حل نکرد و در 3 بازی آخر فولاد، این تیم دروازه حریفانش را باز نکرده است. بختیار در استقلال هم در یک نیم‌فصل فقط یک پاس گل اتفاقی به علی قربانی داد!

رحمانی به دلیل تاخیر استقلالی‌ها نتوانست فولاد را در بازی هفته هفدهم مقابل پرسپولیس حاضر شود. او بعد از این بازی مصاحبه کرد و مدعی شد اگر به این بازی می‌رسید می توانست به فولاد کمک کند! اما او در 3 بازی بعدی تیمش مقابل تیم‌های ضعیف‎تری مثل سیاه‌جامگان و سایپا هم نتوانست کمکی به فولاد کند.  

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-02-02 17:30:00
نظر دهید

۲ نظر
هرمز
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۱
عامل موفقیت استقلال اخراج رحمانی و بازی دادن به حقدوست و نورافکن و برزای هستش. رحمانی بازیکن ضعیفیه که فقط داره نون ۲ سال بازی خوبش توی چند سال قبل رو توی فولاد میخوره. توی تراکتور هم ضعیف بود. الکی میگفتن چون سربازه خوب بازی نمیکنه در صورتی که واقعا حدش همون بود.
۴
قباد
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۰
بختیار قبلن ثابت کرده بازیکن خوبیه امسال افت کرده و حتمن به روزهای اوجش برمیگرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر