فهرست
برنامه ستین برای مسی؛ فقط مهاجم نوک!
برنامه ستین برای مسی؛ فقط مهاجم نوک!

برنامه ستین برای مسی؛ فقط مهاجم نوک!

آی اسپورت - بارسلونا پس از یک فصل ناامید کننده که منجر به از دست رفتن قهرمانی در لالیگا شد، لیگ قهرمانان اروپا را پیش رو دارد و فرصت دارد حداقل یک جام در این فصل را فتح کند. ناپولی نخستین حریف آبی اناری‌ها است و تیم کاتالانی می‌داند تنها چهار پیروزی با قهرمانی فاصله دارد. به همین خاطر به بهترین لیونل مسی نیاز دارد.

کیکه ستین در تلاش است تا تیم و ستاره آرژانتینی به بهترین وضعیت فیزیکی خود برسند. این رقابت‌ها به نوعی آینده سرمربی اسپانیایی را هم تعیین خواهد کرد. سرمربی بارسلونا می‌خواهد از بیشترین ظرفیت مسی بهره ببرد. او تصمیم گرفته است کاپیتان تیم را از موقعیت سازی رها کند تا تمرکز این بازیکن تنها روی گلزنی باشد.

سرمربی اسپانیایی برای دیدار برابر ناپولی میانه میدان را کاملا پر از مهره خواهد کرد تا توپ‌ها به مسی برسند و ستاره آرژانتینی با تمرکز بیشتر به هدف خود یعنی گلزنی بپردازد. بهترین مسی می‌تواند مانع از این شود که بارسلونا یک فصل بدون جام را سپری کند. ستاره آبی اناری‌ها می‌تواند به عنوان کاپیتان ششمین جام بارسلونا را در تاریخ این رقابت‌ها بالای سر ببرد.

از میان سیستم‌های مختلف، ستین می‌تواند از سه مدافع میانی بهره ببرد تا پنج بازیکن میانه میدان را پوشش دهند یعنی با سیستم ۳-۱-۴-۲ بازی کنند که مسی و لوییس سوارس در خط حمله حضور خواهند داشت. ستین فرصت دارد تا هشتم آگوست (۱۸ مرداد) این احتمالات را بررسی کند. بارسلونا در این روز در دیدار برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان ناپولی خواهد بود.

     
آی اسپورت
2020-07-30 16:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر