فهرست
پشت پرده جدایی رونالدو از رئال
پشت پرده جدایی رونالدو از رئال

پشت پرده جدایی رونالدو از رئال

آی اسپورت- کریستیانو رونالدو قراردادش را با رئال مادرید تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرده است اما روز به روز به نظر می رسد که او به پایان کارش در رئال نزدیک شود. در این تابستان می گفتند که او پس از مشکلات مالیاتی می خواهد از اسپانیا برود. قرار نیست که این داستان همین حالا به نتیجه برسد چرا که بعید است که تا یک ماه دیگر رونالدو از رئال برود اما در حال حاضر به نظر می رسد که عزم جدی او به جدا شدن از رئال مادرید است. مقصد ایده ال او باشگاه منچستر یونایتد است. باشگاهی که در آن رشد کرد، شهرت پیدا کرد و اولین توپ طلایش را هم در همان جا برد. یونایتد اولین عشق جوانی او بود. رونالدو، پرز را درک نمی کند و از نظرش گزینه ای جز جدایی وجود ندارد چرا که باشگاه به خواسته هایش توجهی نمی کند.

رونالدو هرگز با پرز رابطه خوبی نداشت. در حقیقت کریستیانو خرید فلورنتینو نبود بلکه قبل از حضور مدیر فعلی رئال در تیم، انتقال نهایی شده بود. همیشه رابطه این دو مملو از اختلاف بوده است. رونالدو دنبال محبت است و انتظار دارد که باشگاه با افزایش دستمزد ، محبتش را به او نشان بدهد چرا که افزایش دستمزد مسی توجه او را جلب کرده است. نه تنها مسی و نیمار بلکه اسکار و لاوتزی هم در چین بیش از رونالدو دستمزد می گیرند. کریستیانو دو توپ طلای اخیر را برده و برایش قابل درک نیست که در رده بندی بیشترین دستمزد ها پنجم باشد، به خصوص پس از جنجال اداره مالیات. از نظر رونالدو، باشگاه باید جریمه اداره مالیات را برایش جبران کند.

در نقطه مقابل، در روز اهدای توپ طلا به رونالدو، پرز گفت که دوست داشته نیمار را بخرد. مدیر رئال به پی اس جی پیشنهاد داده تا رونالدو راهی این تیم شود تا به نوعی قیمت خرید نیمار کاهش یابد. این خبر برای رونالدو ناراحت کننده است.   او از نظر گلزنی در لالیگا افت کرده و سنش بالا رفته اما بی مهری باشگاه به خودش را درک نمی‌کند. پرز می‌خواهد هر طور که شده ماجرای شکست در خرید نیمار در سال ۲۰۱۳ را فراموش کند. به هر صورت در شرایط فعلی احتمال این که رونالدو در سپتامبر آینده هم در مادرید باشد زیاد نیست.

۳    
آی اسپورت
2018-01-15 20:03:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر