فهرست
استقلال پس از محرومیت؛ کی بود، کی بود، من نبودم!
استقلال پس از محرومیت؛ کی بود، کی بود، من نبودم!

استقلال پس از محرومیت؛ کی بود، کی بود، من نبودم!

آی اسپورت - صبح روز سه شنبه با خبری شوکه کننده برای تیم علیرضا منصوریان آغاز شد. استقلال برای عدم پرداخت بدهی های معوق بازیکنان خارجی اش با حکم فیفا از خرید بازیکن محروم شده است. آبی ها البته برای نیم فصل دوم دو بازیکن گران قیمت خریده اند. سرور جباروف ازبک برای این تیم برای این نیم فصل ، حدود 300 هزار دلار آب خورده و یک میلیارد تومان هزینه داشته است. آندو هم با معوقاتی که وعده داده شده می گیرد و البته حق انتقالش برای نیم فصل ، رقمی حدود یک میلیارد تومان برای شان هزینه داشته است. البته آنها که در ابتدای فصل 22 میلیارد تومان هزینه کرده بودند ، امید داشتند بتوانند با یک میلیارد تومان دیگر سجاد شهباززاده را هم بخرند اما حالا همه برنامه های شان به باد رفته است.

استقلال دیگر اجازه خرید ندارد چون بدهی های بازیکنان خارجی فصول قبلش مثل ساموئل، هنکه و بقیه را تسویه نکرده است. این بار فیفا حکم به کسر امتیاز نداده و فقط این تیم را از نقل و انتقالات محروم کرده است. حکمی شبیه به آنچه پیشتر برای بارسلونا و رئال مادرید داده بود و بارسایی ها از آردا توران و سوارز نتوانستند یک نیم فصل استفاده کنند. با این شرایط، واکنش استقلالی ها به ماجرا تماشایی است. درحالی که افتخاری حرفی نزده، زمانی گفته است:«افتخاری همین دیروز در جلسه هیات مدیره مان گفت مشکلی نداریم و بدهی های خارجی را پرداخته ایم.»

این حرف را بزرگی معاون حقوقی باشگاه هم تائید کرده است و فعلا همه دنبال متهم کردن دیگری هستند. استقلال در 4 سال گذشته حدود 2 میلیون دلار برای بازیکنان خارجی هزینه کرده است که تقریبا هیچ کدام شان هم از بازیکنان کلیدی این تیم نشده اند. بازیکنانی که می توان اسامی شان را به خط کرد. از لیام ردی ، ساموئل ، توزی ، هنکه ، عادل شیحی بازیکن فصل قبل تیم و... بر اساس آخرین خبرها شکایت شیحی از استقلال برای طلب 46 هزار دلاری اش به این حکم رسیده است. پولی که استقلالی ها می گویند 9 دی ماه پرداخت کردند ولی برای دیرکرد در پرداختش باز نقره داغ شده اند.

 

خبر آنلاین

  ۴  
آی اسپورت
2017-01-24 12:49:00
نظر دهید

۴ نظر
تيمور
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۸
بابا نگيريد، بازيكن خارجي نگيريد.
بازيكن ايراني بگيريد تا نتونه به فيفا شكايت كنه يا اگه كرد ديگه از در خونه اش نتونه بياد بيرون.
بازيكن هاي ايراني كه ميان به باشگاههاي سرخابي به خاطر ژست هاي تعصب و ... هم كه شده روشون نميشه شكايت كنند اصلا واسشون صرف نميكنه اين كارو بكنند و خودشونو روبه روي هوادارا قرار بدن.
بازيكن خارجي نگيريد
اين فصل نابود بود تيم نابودترم شد با اين حكم
مخصوصاً دلم واسه روزبه چشمي ميسوزه كه چوب اشتباه مديريت رو ميخوره
۷ ۱
رضا
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
اده بابا چه کاریه مشکل رو حل کنیم بیایم کلا خود مسئله رو پاک کنیم. چرا ساختار باشگاه ها رو درست کنیم اصلا؟ چرا بازیکن خارجی بگیریم پولشو ندیم که بره شکایت کنه به فیفا؟!! بریم بازیکن داخلی بگیریم ازش استفاده کنیم پولشم ندیم بعد که حقشو خواست با قلدری نزاریم حرف بزنه. این بهترین راه حل ممکنه که توسط مغزهای سرشار از ذکاوت داخلی بهش رسیدیم.
۴
Sina
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۸
#آهای_دولت_لنگی_رای_هاتو_خوب_سوزوندی
۳ ۱
رضا
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۵
شما همون لیاقتتون احمدی نژاده که تو توهم نگهتون داره
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر