فهرست
افشای شروط طاهرخانی برای پرسپولیس
افشای شروط طاهرخانی برای پرسپولیس

افشای شروط طاهرخانی برای پرسپولیس

آی اسپورت – شاهین طاهرخانی بعد از اینکه موردتوجه محمود فکری برای حضور در استقلال قرار نگرفت، با فسخ قراردادش در آستانه حضور در پرسپولیس قرار داشت. این بازیکن شب گذشته و در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالاتی وارد باشگاه پرسپولیس شد و مذاکرات خود را با مدیران این تیم دنبال کرد که در نهایت بی نتیجه ماند و به شکلی عجیب از این باشگاه خارج شد و مسیر باشگاه پیکان را در پیش گرفت و در نهایت قرارداد خود با این تیم به امضا رساند.

اما از روز گذشته تاکنون شایعات زیادی درباره دلیل عدم توافق این بازیکن با پرسپولیس شکل گرفته است. گفته می‌شود شاهین طاهرخانی در مذاکره با مدیران پرسپولیس شروطی عجیب مطرح کرده که هر چند در ابتدا با قبول آن با توجه به نیاز این باشگاه به جذب مدافع همراه شد اما در ادامه با افزایش خواسته‌های او، مدیران تیم در خروجی را به او نشان دادند.

اولین شرط شاهین طاهرخانی مربوط به مسائل مالی بوده که این بازیکن خواستار سقف قرارداد! همچون بازیکنان ملی پوش این تیم شده است. موضوعی که با توجه به نیمکت نشینی و فرصت کمی که او در باشگاه قبلی‌اش داشته عجیب و باورنکردنی به نظر می‌رسد. در ادامه با رد اولیه باشگاه پرسپولیس از این درخواست، بار دیگر مذاکرات دنبال شد و او با پیش کشیدن برخی آپشن‌های دیگر همچون حضور در تیم ملی، حضور در باشگاه خارجی و ... تعجب حاضران در اتاق مذاکره را به همراه داشت. شرط بعدی طاهرخانی مربوط به جدایی بدون قید او در صورت دریافت پیشنهاد خارجی بود.

طاهرخانی که رفته رفته به شروط خود اضافه می‌کرد در نهایت صبر مدیران مذاکره کننده را به سر آورد و به این شکل پروژه جذب وی توسط پرسپولیس متنفی شد.

۷ ۱  
آی اسپورت
2020-11-19 20:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یک هوادار
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۰۷:۲۲
بهترین کار این بود که همون بیرون باشگاه دو کلمه باهاش صحبت می‌کردند،ببینید چقدر حاضر هست پرداخت کنه تا افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس نصیبش بشه،خب معلومه که همه انسان ها جنبه حضور در دفتر پرسپولیس کبیر رو ندارند،احتمالا از روی انسانیت ازش پذیرایی هم شده،دیگه حسابی جوگیر شده بنده خدا.ایشالا یکی دو سال دیگه که خوب تمرین کرد،میاد درب باشگاه رو میزنه و خواهش میکنه،یه تست ازش بگیرند.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر