فهرست
بازگشت از کرواسی: کریمی در راه سپاهان
بازگشت از کرواسی: کریمی در راه سپاهان

بازگشت از کرواسی: کریمی در راه سپاهان

آی‌اسپورت- آخرین خبر درباره بازگشت علی کریمی به ایران را عبدالله ویسی رسانه‌ای کرد. سرمربی سپاهان در کنفرانس مطبوعاتی گفت: همین امروز با علی کریمی صحبت کردم، رضایتنامه او در حال آماده شدن است و اگر اتفاق خاصی نیفتد او به سپاهان خواهد پیوست.

این در حالی است که باشگاه کروات کریمی هنوز نسبت به رضایت نامه او موضعی نگرفته است. کریمی هم چندی پیش گفته بود جدایی‌اش بسته به رضایت دینامو زاگرب است. اما کویا بالاخره این باشگاه رضایت داده تا کریمی به سپاهان برگردد. علی کریمی در ابتدای لیگ شانزدهم و با پرداخت مبلغ 300 هزار دلار از سوی باشگاه دیناموزاگرب از سپاهان به این تیم پیوست، اما هنوز نتوانسته جای ثابتی در ترکیب  باشگاه کروات داشته باشد؛ همین موضوع سبب شده تا باشگاه سپاهان برای بازگرداندن هافبک سابق خود دست به کار شود.

در ابتدای فصل علی کریمی برای مدتی فقط در تمرینات تیم دینامو حاضر می شد و به دلیل واریز نشدن مبلغ رضایت نامه به حساب باشگاه سپاهان، کارت ITC  او صار نمی شد؛ اما در نهایت مسئولان باشگاه کروات با پرداخت 300 هزار دلار رضایت باشگاه سپاهان را گرفتند و کارت ITC کریمی صادر شد. همین مشکل در حال حاضر به صورت وارونه برای سپاهانی ها وجود دارد و آن ها باید برای بازگشت بازیکن سابق خود بر سر مبلغ انتقال این بازیکن با باشگاه دینامو به توافق برسند و قطعا باشگاه کروات هم علاقه چندانی به از دست دادن بازیکن خود بدون دریافت مبلغ مورد نظرش را ندارد.

۱    
آی اسپورت
2017-01-18 00:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر