فهرست
تکذیب دفتر جهانگیری؛ دخالت در استقلال؟
تکذیب دفتر جهانگیری؛ دخالت در استقلال؟

تکذیب دفتر جهانگیری؛ دخالت در استقلال؟

آی‌اسپورت- دفتر معاون اول رئيس‌جمهور ادعاهای چند روز گذشته که با علی فتح‌الله‌زاده آن را آغاز کرده بود رد کرد. مدیرعامل اسبق استقلال مدعی شده بود که افتخاری به واسطه جهانگیری مدیر استقلال شده و در این سمت مانده است. با این وجود دفتر جهانگیری امروز در اطلاعیه‌ای این ادعاها را رد کرد. در این اطلاعیه آمده: 

«در پی طرح برخی ادعاها و شایعات در روزهای اخیر در رسانه ها به ویژه فضای مجازی؛ دفتر معاون اول رییس جمهور در عین تاکید بر عدم مداخله در امور داخلی باشگاه های ورزشی و تکذیب این دست از ادعا اعلام می نماید اساسا دخالت در امور داخلی باشگاه های ورزشی هیچ سنخیتی با شرح وظایف این دفتر ندارد، خاطرنشان می کند این دفتر در چارچوب سیاست اصولی دولت حمایت از بخش ورزش کشور و رشته های ورزشی مختلف را وظیفه خود می داند و در این راستا از هیچگونه کمکی دریغ نخواهد کرد.»

 

۷ ۹  
آی اسپورت
2017-09-17 18:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
این فتح الله پست فطرت برای رسیدن به هدفش از هیچ دروغی خودداری نمیکنه! الحق که این لمپن احمدی نژاد فوتبال ماست!
علیرضا
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۴۴
بر فرض هم که باشه مگه فتح الله زاده نگفت احمدی نژاد آبی بود؟ مگه یادتون رفته چه خدماتی به باشگاهتون کردن. از عزیزمحمدی و کفاشیان تا داورا. مگر دوپینگ اتون ثابت نشد؟ چیکار کردن؟ شما الان میگید احمدی نژاد آبی بود من همون موقع که روزنامه استقلال جوان هر چند روز یک بار سمت چپ بالای روزنامه یه مطلب از احمدی نژاد میزد گفتم مشکوک میزنن.
خاطره بازی العین یا محسن هوادار فوتبال!!!!
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۱۵
حرف حساب هوادار پرسپولیسه
خشایار
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۰۵
عابدینی خوبه؟
مهدی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۰۶
آقای علیرضا دوپینگ بازیکنای استقلال ثابت شد؟!!!کی ثابت شد که کسی محروم نشد؟نکنه مهدی واعظی بازیکن استقلال بود؟نکنه لیگ سوم حرفه ای که محمود احمدزاده گفت تاحالا ندیدم یه تیم نود دقیقه بکوبه و بعد از حرفای اخمدزاده اون تیم دوباره داغونتر شد استقلال بود؟دروغ گفتن که خیلی راحته فقط اثباتش سخته.زمانیکه گفتن امیرآبادی و میثم حسینی جک تری دی مصرف کردن بعد کی تونست اثباتش کنه؟اگه اثبات شد چرا محروم نشدن؟یه بچه هم میدونه بازیکنی که دوپینگ کنه و محروم نشه اگه به گوش فیفا برسه فدراسیون اون کشور رو به صلابه میکشه.بعدشم اگه میثم حسینی دوپینگی بود بعدش توی تیم شما بازی کرد.متاسفم که برای هواداری از تیمتون اینقد راحت دروغ میگید و به هر قیمتی میخواد دلتون خنک بشه
سالار
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۴۷
آقای علیرضا یه خورده انصافم بد نیست. پیاده شو با هم بریم داداش. تو همون دوره ای که شما میگی از استقلال حمایت شد پرسپولیس بهترین و گرون ترین تیمای تاریخش رو هر سال می بست. بهترین و گرون ترین مربیای خارجی رو می آورد. از آری هان و دنیزلی گرفته تا همین کرانچار و ژوزه. پول بیت المال ملت از ستاد سوخت به لطف سردارتون تو باشگاه خرج می شد.اینکه نتیجه نگرفتین به چند دستگی و بی عرضگیه ساختاریتون برمی گشت. ای کاش یه بار فقط یه بار یه مربیه بزرگ در حد دنیزلی،برانکو یا آری هان هم واسه استقلال میذاشتن اون وقت هر چی بگی قبوله اخوی.
666666
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۰۶
داداش عزیزم این حرفی ک تو داری میگی حرف الان خود ما ب شماست ولی شما ب جای اندیشیدن چاره کار میگین وزیر پرسپولیسیه.چرا؟
پیست اسپرت
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۴۷
از این پست فطرت هیچی بعید نیست
تاج اسیا
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۴:۰۳
حق با فتح اله زادست .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر