فهرست
تصمیم عجیب فاوره؛ چرا سانچو روی نیمکت بود؟
تصمیم عجیب فاوره؛ چرا سانچو روی نیمکت بود؟

تصمیم عجیب فاوره؛ چرا سانچو روی نیمکت بود؟

آی اسپورت - جیدون سانچو، پدیده انگلیسی دورتموند دیشب و زمانی که دیدار مهم این تیم با بارسلونا در نوکمپ آغاز شد روی نیمکت نشسته بود. نیمکت‌نشین کردن سانچو در این بازی باعث تعجب کارشناسان شده بود و لوسین فاوره سرمربی این تیم در این باره اظهاراتی کرد که تعجبها را بیشتر کرد. فاوره گفت که علت نیمکت‌نشین کردن سانچو این بوده که او به اندازه کافی تمرکز نداشته است.

ولی سانچو در ادامه این بازی ثابت کرد که مشکلش هر چه بوده کمبود تمرکز نبوده است. سانچو بین دو نیمه با نیکو شولتز تعویض شد و در دقیقه 77 بازی توانست گل تماشایی‌ای به ثمر برساند که تنها گل دورتموند در این بازی بود.

سانچو که در ادامه بازی یک بار هم توپ را به تیر دروازه کوبید، در دقیقه 77 توپ را از یولیان برانت دریافت کرد و سپس با یک ضربه به توپ و سپس شوتی سرکش دروازه مارک آندره تراشتگن را باز کرد. هر چند گل سانچو بیشتر به کار کم کردن تلخی شکست برای زردپوشان می‌آمد و دورتموندی‌ها در نهایت با حساب 3-1 شکست خوردند.

جیدون سانچو در شروع بازی به همراه دیگر بازیکنان این تیم مشغول گرم کردن بود ولی سپس متوجه شد که باید روی نیمکت بنشیند و بازی را از روی نیمکت تماشا کند. رسانه‌های انگلیسی می‌گویند سانچو اخیرا در دورتموند با بی‌مهری کادر فنی مواجه شده و ممکن است به همین دلیل، زودتر از موعد مقرر این باشگاه را ترک کند. 

 

 

     
آی اسپورت
2019-11-28 13:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر