فهرست
طارمی نامه جدایی نوشت؛ حتما می‌رود!
طارمی نامه جدایی نوشت؛ حتما می‌رود!

طارمی نامه جدایی نوشت؛ حتما می‌رود!

آی‌اسپورت- محمدرضا حاجی‌بیگی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که باشگاه پرسپولیس کلی تلاش کرد تا جریمه طارمی بخشیده شود و چرا این بازیکن حاضر به ماندن در این تیم نیست؟، گفت: «ما علاقه‌مند به ماندن طارمی بودیم چرا که از دو پنجره نقل‌وانتقالات محروم هستیم اما وقتی بازیکن خودش تمایل به ماندن ندارد ما هم مخالفتی با این قضیه نکردیم. اگر بخواهیم مانع جدایی طارمی شویم می‌توانیم اما وقتی خودش نمی‌خواهد نمی‌شود به زور این کار را کرد. بازیکنی که به زور در تیم بماند مسلماً کارایی لازم را نخواهد داشت. به ‌هر حال قرارداد طارمی در پایان فصل تمام می‌شود و ما به او گفتیم دوست داریم که بمانی و پیشنهاد قرارداد دو ساله را به وی دادیم اما خودش گفت تمایلی برای ماندن ندارد و از این‌رو آماده‌ایم تا طارمی را در همین نقل‌وانتقالات نیم‌فصل ترانسفر کنیم تا حداقل باشگاه به حق‌وحقوق خود برسد. ضمن اینکه از طارمی خواستیم کتباً اعلام کند که نمی‌خواهد بماند و او هم از طریق وکیلش این کار را کرد.»

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس راجع به اینکه رفتن طارمی از پرسپولیس در شرایطی که این باشگاه از دو پنجره نقل‌وانتقالات محروم است نوعی بی‌وفایی به هواداران پرسپولیس است، گفت: «هر بازیکنی آزاد است در مورد آینده‌اش تصمیم بگیرد. در کنار این قضیه ما هم روی بازیکن‌مان غیرت و تعصب داریم و علاقه‌مندیم او در اوج از تیم برود. البته نمی‌خواهیم باشگاه‌های دیگر فکر کنند ما طارمی را نخواستیم بلکه اتفاقاً به او پیشنهاد تمدید قرارداد دادیم که نپذیرفت. او تمایل دارد برود و اینکه این کار بی‌وفایی به هواداران است یا نه به خود بازیکن ربط دارد. ما هم نمی‌خواهیم مانع رشد بازیکن شویم. قطعاً می‌خواهیم از این انتقال سود ببریم. »

۷ ۷  
آی اسپورت
2018-01-01 23:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
سوراخ سرخ اسیا
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۳۶
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ. مانع رشد رو خوب اومدی!! بالاخره این بنگاه شادمانی دوزار گیرش بیاد بهتره.
۹ ۱
عبد الرحمن عموری
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۳
ولی وقتی کاوه رفت شما بهش فحش ندادید
P71
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۴۷
ب سلامت اخوی... رفتی دیگه برنگرد
موراتا
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۳۱
بری که دیگه هیچ وقت به پرسپولیس برنگردی
فرامرز
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۰۳:۱۲
اصلا نباید می آمد. تیم رو محروم کرد. هنوز نیامده چپ و راست اعلام میکنه میخوام برم. هیچ بازیکنی قبل از جام جهانی تیم عوض نمیکنه، دردسرهای انطباق با محل جدید ممکنه آینده بازیکن رو به خطر بیاندازه. خوبه که تجربه ترکیه رو داشته. حالا که خودش میخواد بره، بهتر.
۲
**
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۰۷:۰۷
هرررررررررری
۱
Ashkanred
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۱۱
نمی دونم چرا هر وقت طارمی رو می بینم یاد رضا حقیقی می افتم.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر