فهرست
احتمال روز: حضور هر سه کاپیتان در ترکیب
احتمال روز: حضور هر سه کاپیتان در ترکیب

احتمال روز: حضور هر سه کاپیتان در ترکیب

آنطور که از صحبت‌های گابریل کالدرون برمی‌آید او از عملکرد تیمش در بازی با شهر خودرو که آخرین نمایش سرخ‌ها در لیگ بوده راضی است و بعید نیست دوباره تیمش را با سیستم ۱-۳-۲-۴  مقابل پیکان آرایش دهد. ترکیب تیم او در این مسابقه باز هم تغییرات خواهد داشت. جدا از بیرانوند که جایگاه ثابتی در ترکیب دارد، در دفاع میانی ظاهراً سیدجلال حسینی به ترکیب باز خواهد گشت و جای انصاری را می‌گیرد تا کنار کنعانی‌زادگان بازی کند. در دفاع چپ هیچ چیز مشخص نیست. نادری در مشهد خوب بود اما بعید نیست دوباره کالدرون از محمد انصاری در این پست استفاده کند. در دفاع راست سیامک نعمتی محروم است و ظاهراً شانس مهدی شیری برای بازگشت به ترکیب زیاد است اما کالدرون در این پست حسین ماهینی را هم در اختیار دارد.

در میانه زمین ظاهراً جای نوراللهی و ربیع خواه کنار هم دست نخورده باقی خواهد ماند اما از آنجایی که بشار به این مسابقه نرسید، احتمالاً یکی از بین احمدزاده یا عالیشاه – شانس عالیشاه بیشتر است- در مرکز و ترابی و امیری در جناحین بازی خواهند کرد. در نوک خط حمله هم علیپور مثل مسابقات قبل به میدان می‌رود که باید دید چه خواهد کرد.

نکته جالب اینجاست که برخلاف برخی مسابقات شش هفته ابتدایی که سه کاپیتان نخست پرسپولیس در ترکیب نبودند، ممکن است هر سه نفر (سیدجلال، ماهینی و عالیشاه) توأمان در ارنج اولیه باشند هر چند به نظر می‌رسد حضور دو تا از آنها در ترکیب قطعی است.

     
آی اسپورت
2019-10-20 13:58:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر