فهرست
بدترین فصل سردار؛ ۱۸بازی، ۸۷۶دقیقه، بدون گل
بدترین فصل سردار؛ ۱۸بازی، ۸۷۶دقیقه، بدون گل

بدترین فصل سردار؛ ۱۸بازی، ۸۷۶دقیقه، بدون گل

 آزمون تابستان گذشته به روبین کازان بازگشت اما هنوز موفق نشده برای تیمش گلزنی کند. مهاجم ایرانی در حال حاضر بدترین فصل فوتبالی خود را پشت سر می‌گذارد. آزمون با گذشت نزدیک به نیم فصل هنوز گلی نزده و تنها یک پاس گل داده. در این 5 سالی که آزمون در لیگ روسیه بازی می کند این فصل بدترین فصل فوتبالی اش است.

بازی شب گذشته روبین کازان با آرسنال هجدهمین بازی آزمون بود. باز هم لژیونر ایرانی نتوانست گل بزند تا توانایی خودش را دوباره اثبات کند. در شرایط کنونی سردار 876 دقیقه است که نتوانسته گلزنی کند.

کارنامه آزمون به همراه روستوف در فصل های گذشته خیلی بهتر بود. او در هر بازی یا گلزنی می کرد یا پاس گل می‌داد. عملکرد خوب او در لیگ قهرمانان اروپا به همراه روستوف که منجر به گلزنی او به تیم های بزرگی شد. آزمون در فصل گذشته موفق شد به آژاکس، اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ گل بزند. آزمون در ورزشگاه روبین مدت هاست که گل به ثبت نرسانده و تنها گل او در این ورزشگاه، به گلش در تیم ملی ایران مقابل روسیه باز می گردد.

مهاجم ایرانی در روبین کازان به خاطر فروش جوناس تحت فشار هم است زیرا بردیف مهاجم برزیلی خود را فروخت تا سردار جانشین او شود. این مهاجم برزیلی در این فصل برای روبین کازان 4گل زده بود و 3 گل هم با پیراهن هانوفر در لیگ آلمان زده . در بازی های باقی مانده روبین کازان تا تعطیلات زمستانی احتمالا طلسم گل‌نزنی سردار باقی می‌ماند.

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-11-19 14:44:00
نظر دهید

۴ نظر
علی
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
اون گلی هم که به روسیه زد را در اصل طارمی زد!
علی
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
اون گلی هم که به روسیه زد را در اصل طارمی زد!
۶
اشکال نداره
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۳۳
در عوض پیشنهاد خوب داره.
داداشیت فدات بشه!!!
امید از تفت
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
کل نزده فدای سرش، چرا میخواد گریه کنه!!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر