فهرست
با لژیونرها: تعریف از دوقلوهای ایرانی یونان و خانه نشینی جباری
با لژیونرها: تعریف از دوقلوهای ایرانی یونان و خانه نشینی جباری

با لژیونرها: تعریف از دوقلوهای ایرانی یونان و خانه نشینی جباری

آی اسپورت – امروز اولین قسمت از بخش با لژیونرها را تقدیم می کنیم. برای طرفداران فوتبالیستهای ایرانی شاغل در لیگهای اروپایی یک خبر خوب داریم و یک خبر بد.
از خبر خوب شروع کنیم که مربوط به ادامه تعریف رسانه های ایرانی از درخشش مسعود شجاعی و کریم انصاری فرد در پانیونیوس است. به نوشته 11 نیوز، روزنامه ورزش یونان با درج گزارشی درباره لژیونرهای ایرانی تیم پانیونیوس نوشته است: دو بازیکن ایرانی تیم پانیونیوس رفاقت دیرینه ای با هم دارند و کریم انصاری فرد عاملی برای حضور مسعود شجاعی در این تیم آتنی بود.در آغاز این گزارش آمده است: فوتبال ایرانی در اذهان ما با حضور کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی شکل گرفته است. آنها طلسم شکن های تیم پانیونیوس هستند. این دو ملی پوش ایرانی در بهترین راه ممکن برای موفقیت تیم پانیونیوس قرار گرفتند.

انصاری فرد و شجاعی
مسعود شجاعی و کریم انصاری فرد


اما خبر بد که درباره مجتبی جباری است. در ابتدای فصل قطر ما چند نماینده در فوتبال قطر داشتیم اما فعلا فقط مهرداد اولادی و مرتضی پورعلی گنجی هستند که می توانند بدون مشکلی برای تیمهایشان بازی کنند. پژمان منتظری که در بازی ایران و چین مصدوم شد و تا دو ماه دور از میادین است. اشکان دژاگه هم که از العربی کنار گذاشته شد و حالا مجتبی جباری هم سه هفته ای دور از میادین خواهد بود. آنطور که روزنامه الشرق قطر نوشته، جباری در دیدار دوستانه اخیر الأهلی برابر الشمال با آسیب دیدگی مواجه و نتوانست به بازی ادامه دهد.این بازیکن ایرانی حداقل 3 هفته خانه نشین خواهد بود و این خبری خوبی برای بوناچیچ به شمار نمی آید.

مجتبی جباری
مجتبی جباری الاهلی

 

کد خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2016-10-08 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر