فهرست
هدایتی در ۹۰: می‌خواستم به بازیکنان BMW بدهم
هدایتی در ۹۰: می‌خواستم به بازیکنان BMW بدهم

هدایتی در ۹۰: می‌خواستم به بازیکنان BMW بدهم

آی‌اسپورت- پس از صحبت های هفته قبل اکبر طاهری مدیرعامل سابق پرسپولیس در برنامه 90 در خصوص حسین هدایتی و نقش او در باشگاه پرسپولیس، هدایتی در گفت و گویی ضبط شده با برنامه 90 در خصوص ابهامات مدیریتی باشگاه پرسپولیس سخن گفت. هدایتی در ابتدا گفت:«حق مردم است که حقیقت را بدانند. مردم باید بدانند که 20 میلیارد درآمد پرسپولیس کجا رفته. آقای شیرازی مدعی است 57 میلیارد به باشگاه پرداخت کرده. 15 میلیارد ما پرداخت کردیم.15 میلیارد هم ایرانسل. جوری که ما محاسبه کرده ایم بیش از 100 میلیارد تومان پول به حساب باشگاه آمده. مدیران عزیز بیایند بگویند این پول ها کجا هزینه شده.چرا تیم اینقدر بدهی دارد؟ بازیکنان می گویند پول نگرفته ایم. آقای برانکو می گوید پول نگرفته ام.»

« باشگاه پرسپولیس 700 میلیون تومان از من بابت وحید امیری گرفته اما متاسفانه آقای طاهری می گوید ما پولی بابت امیری نگرفته ایم. بابت گولچ هم شبانه از من پول گرفتند و گفتند اگر کار به صبح برسد گولچ از ایران می رود. الان مشخص شده که پولی به گولچ نداده اند. بابت جذب آقای کاوه رضایی دویست هزار یورو به باشگاه پول دادیم تا او به استقلال نرود اما این اتفاق افتاد. من گفتم حالا که کاوه به استقلال رفته آن پول را برگردانید. تا امروز منتظریم که برگردانند!»

« قبل از آن دربی که پرسپولیس 4-2 پیروز شد، من قبل بازی به بچه های تیم گفتم اگر بتوانید آن 6 تایی ها را تکرار کنید نفری یک BMW به شما می دهم اما اگر فقط پیروز شدید، نفری 10 سکه پاداش پیش من دارید. من سکه ها را به آقای طاهری دادم و گفتم تا عرق بچه ها خشک نشده در رختکن این سکه ها را بین آن ها توزیع کنیم اما آقای طاهری گفت که این کار در شان شما و مدیریت نیست که الان به رختکن بروند. ما فردا در تمرین سکه ها را می دهیم. یک سال و نیم بعد فهمیدم که نفری سه سکه داده شده و معلوم نیست هفت تای دیگرش به ازای هر نفر چه شده. کاش می گفتند تشخیص ما این است که سه سکه بدهیم و باقی اش را باز می گرداندند. اما متاسفانه چنین کاری نکردند.»او در پایان گفت:« کاش آقای طاهری بیایند و به این ابهامات پاسخ دهند تا سوالات ما و هواداران حل شود.»

هدایتی در حالی طاهری و مدیریت باشگاه را زیر سوال برده که باید این سوال را از خودش پرسید که چرا باید یک به اصطلاح هوادار وعده دادن BMW به بازیکنان تیم محبوبش بدهد؟ خودروهای گرانقیمتی که هر کسی توانایی خریدش را ندارد و باید دید که این مرد متمول عشق پرسپولیس هزینه این خودروها را از چه منبعی می خواسته پرداخت کند؟

۱۵۶ ۴  
آی اسپورت
2017-12-19 03:30:00
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۴۱
شارلاتان بزرگ . با تفرقه بین بازیکن ، مربی و مدیریت و استفاده از نام پرسپولیس زندگیش رو داره میگذرونه . خیلی پول داری بفرما یک تیم رو بگیر و ببین چند مرده حلاجی . اینکاره بودی استیل آذین رو نگه می داشتی . بالاخره موضوع پولداری شما هم رو میشه .
حسین
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۳۳
سلام
بخدا قسم حالم از این فوتبال وووو از استقلال ووووواز پرسپولیس و از امثال هدایتی ها و امثال طاهری ها امثال فردوسی پورها و همه مدیران و اینهایی که دستی در فوتبال دارن بهم میخوره
خدا لعنت کنه دولت و دولتهایی رو که جلوی اینا رو نمیگیرن
خون تموم مردم زحمتکش این مملکت رو این زالوها میمکند
علی
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۱
مهدی طارمی پول طاهری رو پیچونده نداده ریزه اسپورت، طاهری پول هدایتی رو پیچونده نداده باشگاه، هدایتی خودش پولا رو از بیت المال و جیب مردم برداشته بوده!!! چخبره؟ این باشگاهه یا خانه دزدا؟!
تیم مافیا و سوگولی حاکمیت
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۴
یه سوال: جام زیرمیزی و رانتی قهرمانی فصل گذشته و احتمالا این فصل تیم هدایتی و طاهری و شرکا باس چه رنگی باشه دوستان؟؟ ؛)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر