فهرست
الگوبرداری احتمالی منصوریان؛ رحمتی فقط در ACL
الگوبرداری احتمالی منصوریان؛ رحمتی فقط در ACL

الگوبرداری احتمالی منصوریان؛ رحمتی فقط در ACL

آی‌اسپورت- با حکم کمیته انضباطی، رحمتی 4 بازی آینده استقلال در لیگ برتر را از دست داده و دوباره حسین حسینی به چارچوب دروازه آبی‌ها برمی‌گردد. در حالی که استقلال امید چندانی به قهرمانی لیگ برتر ندارد، برای به دست آوردن سهمیه آسیایی سال بعد باید مبارزه کند و در روزهای آینده هم باید برای بازی‌های پرفشار لیگ قهرمانان آسیا آماده شود. حالا با این محرومیت، احتمال دارد منصوریان با الگوبرداری از برخی مربیان اروپایی، رحمتی را برای بازی‌های لیگ قهرمانان استفاده کند و حراست از دروازه آبی‌ها در هر 9 بازی آینده لیگ برتر را به دروازبان جوان تیمش بسپارد. رحمتی از 4 بازی بعدی استقلال محروم خواهد بود و این فرصت خوبی برای حسینی است تا با درخشیدن در بازی‌های آینده، ذهنیت این الگوبرداری را در منصوریان ایجاد کند.

سرمربی استقلال پیش از این گفته بود که الگوهایی که به نظرش حرفه‌ای بیایند، از فوتبال روز اروپا به کار می‌گیرد. مانند حفظ اسکلت اصلی تیم و عدم اعتقاد به ترکیب اصلی.

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2017-02-13 23:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
واقع بين
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۰۰
اين هم يه توفق اجباري ديگه هست ... خدا خيرشون بده !!!!
۳
سیاوش
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۰۳
خوش بختانه با اون چند بازی ایی که حسین حسینی درون دروازه ایستاد که بازی های حساسی مثل بازی با سپاهان و اس.خوزستان بود میشه گفت که حسینی تجربه ی کافی برای بازی در لیگ رو تا حدی به دست آورده و صفر کیلومتر نیست .
۵
علی
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۶
منصوریان ذاتا قهرمان بشو نیست سیاست کلی اش اینه که وانمود کنه مشکلات زیادی هست تا کسی ازش قهرمانی نخواد حالام به حسینی بازی میده هر بازی خوب بود برای خودش نوشابه باز میکنه بد بود میگه بازی دادن به جوانها هزینه داره خلاصه در دروازه را میشه بست در دهن منصوریانو نه 34 ساله طرفدار استقلال ام به پست چنین آدمی نخورده بودیم بقیه یا قهرمان میشدند و شادی میکردند یا نمیشدند و خجالت میکشیدند و شرم و حیا میکردند منصوریان نه قهرمان میشه نه حیا میکنه
۱ ۱
Ali
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۶
مثلا تو چه تیمی باید قهرمان میشده؟ با نفت قهرمان لیگ میشده؟
اگر منظورتون استقلاله که باید عرض کنم درسته که از استقلال و پرسپولیس هر ساله انتظار قهرمانی میره، ولی اینکه تو سال اول یه مربی این مهم بدست نیاد دور از ذهن نیست. برانکو پارسال قهرمان شد؟؟

البته برای فصل بعد دیگه انتظاری جز قهرمانی نداریم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر