فهرست
بمب نقل و انتقالاتی یونایتد از تیم رقیب می‌آید؟
بمب نقل و انتقالاتی یونایتد از تیم رقیب می‌آید؟

بمب نقل و انتقالاتی یونایتد از تیم رقیب می‌آید؟

آی اسپورت - به نظر می‌رسد که سران منچستر یونایتد قصد دارند برای فصل آینده تیم قدرتمند را روانه مسابقات کنند. و در همین راستا گفته می شود که آن ها قصد دارند در نقل و انتقالات پیش رو تا حد ممکن تیم شان را تقویت کنند. طی هفته ها و ماه های گذشته از نام های زیادی به عنوان اهداف نقل و انتقالات باشگاه منچستر یونایتد رونمایی شده است. گفته می شود که بازیکنانی نظیر هری کین، جیدون سانچو، جک گریلیش و آدریان رابیو مهمترین اهداف تابستانی شیاطین سرخ به حساب می‌آیند.

حالا باید در همه رابطه اما ایندیپندنت از یک نام شگفت انگیز برای پیوستن به منچستریونایتد رونمایی کرده است. بر این اساس یونایتد برای جذب ستاره انگلیسی منچسترسیتی یعنی رحیم استرلینگ اقدام کند. درصورت تایید محرومیت دو ساله از رقابت های اروپایی، منچستر یونایتد از این فرصت استفاده خواهد کرد و برای جذب استرلینگ اقدام می کند.

با این حال به نظر می‌رسد که شیاطین سرخ برای جذب استرلینگ باید با رئال مادرید رقابت کنند چرا که باشگاه اسپانیایی نیز پیش از این بارها علاقه خود را به جذب وینگر انگلیسی نشان داده است. این در حالی است که بعید به نظر می رسد سران سه تیم به این راحتی‌ها راضی به فروش استرلینگ شوند.

     
آی اسپورت
2020-06-01 23:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر