فهرست
لقب عجیب ناظمی به کفاشیان: برنامه‌گرم‌کن!
لقب عجیب ناظمی به کفاشیان: برنامه‌گرم‌کن!

لقب عجیب ناظمی به کفاشیان: برنامه‌گرم‌کن!

آی اسپورت - علی کفاشیان رییس سابق فدراسیون فوتبال صبح امروز با حضور در صدا و سیما سخنان جالبی در مورد دوران حضور کارلوس کی‌روش به زبان آورد. طبق گفته این فرد هنگامی که محمود گودرزی به عنوان وزیر ورزش فعالیت داشته است، او رای به برکناری سرمربی پرتغالی تیم ملی داده و بعد از آن توسط نهاد بالاتری از جمله ریاست جمهوری این تصمیم وتو شده است.

حال مازیار ناظمی، رییس روابط عمومی وزارت ورزش که فعالیت ویژه‌ای در فضای مجازی به خصوص توییتر دارد جواب نسبتا تند و جالب توجهی نسبت به سخنان کفاشیان مطرح کرد. او حرف‌های این فرد را به مانند کلاژه (نقاشی‌ هنری که از هر موضوعی یک نمونه در آن آمده است) دانسته که نباید زیاد آن‌ها را جدی گرفت. ناظمی در ادامه به شدت سخنان خود می‌افزاید و اینگونه ادامه می‌دهد: «زمانی که من به عنوان تهیه کننده در صدا و سیما فعالیت می‌کردم به کسانی مانند علی کفاشیان می‌گفتند برنامه گرم کن. البته که باید به پیمان یوسفی در مورد هدایت برنامه ورزش و مردم بعد از فوت شفیع هم تبریک گفت.»

موضع گیری تند یکی از افراد ارشد وزارت ورزش که در یک صفحه شخصی و مجازی رقم خورده است و با این حال باید دید نظر رسمی وزارتخانه را در پی خواهد داشت یا خیر.

۲    
آی اسپورت
2019-05-10 19:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر