فهرست
آغاز نیم فصل دوم؛ سکوت عجیب درباره نوراللهی
آغاز نیم فصل دوم؛ سکوت عجیب درباره نوراللهی

آغاز نیم فصل دوم؛ سکوت عجیب درباره نوراللهی

آی اسپورت – احمد نوراللهی به تمرین‌های پرسپولیس برگشت و همچنان خبری از داستان سربازی و آموزشی او نیست. تا قبل از این بارها و بارها شنیده بودیم مدت سربازی او 29 شهریورماه به پایان می‌رسد و بعد از آن او مشکلی برای همراهی تیمش ندارد. این اتفاق در لیگ قهرمانان آسیا افتاد اما در لیگ برتر همه چیز به شکل عجیبی به تعویق افتاد. الان چیزی حدود سه ماه است که می‌شنویم این بازیکن باید دو ماه مدت آموزشی را پشت سر بگذارد اما نمی‌دانیم چرا این دو ماه شروع و تمام نمی‌شود!

قبل از این گفته می‌شد شاید باشگاه پرسپولیس بتواند کاری کند تا این بازیکن از دوره آموزشی معاف شود اما مسوولان مصاحبه‌هایی انجام دادند که بازیکنان حتما باید این دوره را پشت سر بگذارند. حالا مشخص نیست دوره آموزشی نوراللهی اصلا آغاز شده یا همچنان این بازیکن بلاتکلیف است که البته حالت دوم محتمل‌تر به نظر می‌ر‌سد.

در این میان نه نوراللهی درباره وضعیت خودش صحبت می‌کند نه از زبان وکیلش خبر جدیدی به گوش می‌رسد تا مایه امیدواری شود. بدتر اینکه مسوولان باشگاه پرسپولیس هم کاری برای او نمی‌کنند و سکوت آنها آزار دهنده‌تر است. این مساله البته بارها از سوی کاپیتان پرسپولیس گوشزد شده که چرا باشگاه درباره این بلاتکلیفی کاری نمی‌کند و چرا پرسپولیس یکی از نیروهای خود را به دلایل نامشخص در اختیار ندارد اما باز هم سکوت است و بی خبری.

از چند روز دیگر نیم فصل دوم لیگ برتر شروع می‌شود و دوری نوراللهی از مسابقات پرسپولیس به یک سال خواهد رسید اما این بازیکن که موفق شده بود دوران سربازی خود را کوتاه کند حالا به خاطر اتفاقاتی عجیب بلاتکلیف مانده است و برانکو هم در قبال این بلاتکلیفی تنها سکوت کرده و نظاره می‌کند.

۴۲ ۳  
آی اسپورت
2017-12-18 12:50:00
نظر دهید

۳ نظر
Hasan
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۴
تنها می توان برای این سیستم تاسف خورد که با تبر به جان ریشه جوانان افتاده اند گناه نوراللهی عاشقی است
matt1982
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۵
گناه نابخشودنی احمد نوراللهی پرسپولیسی بودنه که حکومت هرکاری از دستش برآد برای ضربه زدن به این تیم انجام می ده. احساس می کنم عزیز محمدی از بعد از اینکه از فدراسیون رفت، تو نظام وظیفه ای جایی بهش شغل دادن و اونجا هم داره خوش خدمتیش رو به تیم محبوب مافوقهاش انجام میده.
امید از تفت
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
واقعاً حیف این استعداد که الکی داره هدر میره. نوراللهی یه استعداد ناب و خالصه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر