فهرست
گزینه جدید پرسپولیس؛ مدافع سپاهان و تیم امید
گزینه جدید پرسپولیس؛ مدافع سپاهان و تیم امید

گزینه جدید پرسپولیس؛ مدافع سپاهان و تیم امید

آی اسپورت –   بعد از آنکه پرسپولیس دیروز با مهدی شریفی مهاجم فصل گذشته سپاهان به توافق رسید حالا خبر رسیده که یک سپاهانی دیگر هم مورد نظر برانکو و قرمزها قرار دارد. این بازیکن البته مثل شریفی سرشناس نیست اما انگار بازی اش مورد پسند پروفسور قرار گرفته. به نوشته خبرگزاری برنا، قرمزها در حال مذاکره با عارف غلامی، مدافع جوان سپاهان و تیم ملی امید هستند و احتمال دارد وی به زودی پرسپولیسی شود. اگر غلامی به پرسپولیس بیاید، بعد از مهدی شیری دومین مدافعی است که فصل جدید را در تیم قهرمان لیگ شروع خواهد کرد.

 

۱۵ ۴  
آی اسپورت
2018-06-10 09:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۰
پرسپولیس دزد بازیکن . این حضرات پرسپولیسی کجا هستند که ببیند چطور تیمشان زده به اکادامی سپاهان و اماده خوری میکند. سپاهان می سازد تا اقایان استفاده کنند. جالبه اگر یک بازیکن از پرسپولیس را سپاهان جذب کند چه حمله هایی که به سپاهان نمی شود. ولی خودشان حق دارند هر چه دیگران می سازند را چپاول کنند . 6 سال این عارف غلامی سوتی داد حالا که پخته شده و اماده بهره برداری حضرات اماده بخور حمله به سرمایه های فوتبال اصفهان را اغاز کردند
۴ ۲
علی ، اصفهان
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۳۳
احیانا این جمله به گوشتون آشنا نیست ؟!!!
" ما سه تا رو کجا می برید ؟ "
داستان ، داستان آقا فرهاد و تیم آماده خورشونه که همیشه داشته های بقیه رو چپاول کرده واز خون اونها ارتزاق .
وانگهی اینهایی که گفتی ، چرا تیم بازیکن ساز و دارای آکادمی معظم ، سراغشون نمی ره ؟
۶
امیرحسین
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۰
حرف مفت نزن شله زرد. اگر سپاهان به جوانان خودش اعتماد داشت دومیلیارد دو میلیارد به ستاره های تیمهای دیگه پیشنهاد نمیداد. پولهای کثیف مدیران سپاهان که از صنعت این مملکت بذل و بخشش میکنند سالهاست که فضای فوتبال رو ناپاک کرده! پس دهنتو ببند و حرف اضافی نزن!
۸
حرف حساب
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۷
امیدوارم برانکو بهش باز بده و ذخیره ابدی شجاع نکنش!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر