فهرست
مصائب مسی: استراحتی در کار نیست!
مصائب مسی: استراحتی در کار نیست!

مصائب مسی: استراحتی در کار نیست!

آی اسپورت- با وجود استفاده ارنستو والورده از سیستم چرخشی، لیونل مسی، بازیکن اصلی آبی و اناری‌ها در تک‌تک دقایق بازی‌های بارسا در زمین حاضر بوده است. وقتی به این توجه کنیم که همه بازیکنان زمانی برای استراحت داشته‌اند، این سوال پیش می‌آید که زمان استراحت ستاره آرژانتینی چه زمانی خواهد بود؟

آن طور که آمار نشان داده برای بارسلونا واجب است که مسی در بیشترین دقایق ممکن در زمین حضور داشته باشد و فقط و فقط زمانی استراحت کند که شرایط بازی به او این اجازه را بدهد.

تا اینجای کار و گذشت مدت کمی از فصل البته حتی زمانی که بارسلونا از حریف پیش بوده و بردش قطعی بوده هم مسی تعویض نشده. اما بررسی تقویم ماه آینده نشان می‌دهد این روند کار آسانی نیست.

1
1

در دیدار وسط هفته بارسلونا به لیسبون سفر می‌کند تا مقابل اسپورتینگ در لیگ قهرمانان قرار گیرد و بعد از برد مقابل یوونتوس بعید به نظر می‌رسد که والورده مسی را نیمکت‌نشین کند. مخصوصا که اگر بارسا در آن بازی برنده باشد می‌تواند صدرنشینی‌اش را تحکیم بخشد.

بعد از آن نوبت به لاس پالماس است که باید در نیوکمپ مقابل بارسا قرار گیرد، درست قبل از تعطیلات بین‌المللی. اما در آن دوران هم مسی باید لباس تیم ملی آرژانتین را بپوشد.

با آرژانتین مسی باید در خانه مقابل پرو بازی کند و بعد از آن در اکوادور به مصاف این تیم خواهد رفت، دیدارهایی که سرنوشت آرژانتین را مشخص می‌کنند و معلوم می‎شود در تابستان راهی روسیه خواهند شد یا نه. نیازی به گفتن نیست و حتما می‎دانید که مسی در آن بازی‌‎ها هم در تک‌تک دقایق بازی خواهد کرد.

بعد از آن در واندا متروپولیتانو مسی دوباره به زمین خواهد رفت و این بار مقابل اتلتیکومادرید قرار می‌گیرد. بعد هم دیدار لیگ قهرمانان مقابل المپیاکوس و بعد بازی مقابل مالاگا در لالیگا.

به نظر بازی رفت مرحله یک شانزدهم کوپادل‌ری که در تاریخ 25 اکتبر برگزار می‌شود تنها دیداری است که مسی در آن شانس استراحت کردن دارد.

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-09-24 19:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Edi
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۳
مسئله ای که کمتر کسی طی این سال ها به اون توجه کرده اینه که مسی داخل زمین هست و بازی می کنه ولی کمترین دوندگی رو داره اینجوری باعث میشه فشار زیادی رو بابت استراحت نکردن تحمل نکنه.درواقع وقتی که لازمه توی بازی های بزرگ زیاد دوندگی داره.اینو میشه از روی مسافتی که توی هر بازی دویده به اون پی برد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر