فهرست
از پرسپولیس محروم چه کسی به نیل پیشنهاد داد؟
از پرسپولیس محروم چه کسی به نیل پیشنهاد داد؟

از پرسپولیس محروم چه کسی به نیل پیشنهاد داد؟

آی اسپورت - نیل یداللهی لژیونر ایرانی الاصلی است که در فوتبال بریتانیا بازی می‌کند و سابقه بازی در تیم های برنلی، سوانزی و دربی کانتی را هم دارد. او که در زمان کارلوس کی‌روش به حضور در تیم ملی نزدیک شد فصل گذشته را در لیگ دسته اول ایرلند سپری کرد و حالا می‌خواهد برای آینده‌اش تصمیم جدیدی بگیرد. یداللهی می‌گوید: «من در لیگ جزیره بازی کردم با پیراهن برنلی و سوانزی من 4 فصل را در این دو تیم سپری کردم و 6 ماه هم برای سوانزی به میدان رفتم. البته دربی کانتی در چمپیونشیپ بود و ما نتوانستیم به لیگ جزیره صعود کنیم.» این دفاع وسط ایرانی‌الاصل حاضر در ایرلند می‌گوید: «من فصل را با تیم بورتون آلبیون به پایان رساندم و حالا بازیکن آزاد هستم و چند پیشنهاد از همینجا دارم اما شاید فصل آینده به خاورمیانه بیایم و در لیگ‌های حوزه خلیج فارس بازی کنم.»

او در پاسخ به اینکه آیا از تیم‌های ایرانی هم پیشنهاد داشته می‌گوید: «من سال قبل در پاییز از پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم سبب شد تا این انتقال نافرجام باقی بماند. همین امسال هم تیم سایپا مرا می‌خواست و حتی به توافقاتی هم دست یافتیم اما مشکلات مالی این تیم باعث شد تا افتخار شاگردی علی دایی را از دست بدهم. الان هم 3 تیم ایرانی به من پیشنهاد دادند که البته من اسم آنهارا نمی‌آورم چون هم خلاف حرفه‌ای‌گری است هم ممکن است بازارگرمی تلقی شود.»

البته سوال مهم اینجاست که چطور پرسپولیس محروم از نقل و انتقالات در پائیز سال قبل دنبال بازیکن رفته و چه کسی به این بازیکن پیشنهاد داده است؟

ایران ورزشی

۴    
آی اسپورت
2019-05-12 20:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر