فهرست
فولاد با برد خانگی سهمیه می‌گیرد
فولاد با برد خانگی سهمیه می‌گیرد

فولاد با برد خانگی سهمیه می‌گیرد

آی اسپورت – تیم فولاد با ارائه نمایشی درخشان تیم نفت مسجدسلیمان را شکست داد تا با یک بازی کمتر در رتبه چهارم قرار بگیرد و فرصت صعود به جایگاه دومی را هم داشته باشد. این پیروزی در ورزشگاه فولاد آره نا رقم خورد و شاگردان نکونام را صاحب رکوردی جالب در لیگ این فصل کرد؛ 8 پیروزی در خانه که ممکن است تا پایان فصل به 10 هم برسد.

آمار بازی‌های اخیر تیم نکونام در خانه فوق‌العاده است، تیم جوان و جسور فولاد در هشت بازی اخیر خانگی خود هشت برد کسب کرده است، آن‌ها در این / دیدار اخیر خانگی مقابل تیم‌های نفت مسجدسلیمان استقلال تهران، شهر خودرو مشهد، شاهین بوشهر، ماشین‌سازی تبریز، گل‌گهر سیرجان، ذوب‌آهن اصفهان و پارس جنوبی جم موفق به پیروزی شده‌اند و برای رسیدن به موفقیت و نزدیک شدن به سهمیه آسیایی نیاز به دو برد در این دو دیدار خواهند داشت.

پیروزی برابر نفت مسجدسلیمان از آن جهت اهمیت دارد که این تیم در لیگ نوزدهم تنها 4 باخت داشت که یکی برابر تیم قهرمان یعنی پرسپولیس بود و حالا پنجمین باخت را تجربه کرد. شاگردان جواد نکونام در هفته های آینده با سایپا و تراکتور در خانه دیدار خواهند کرد و در صورتی که دو برد دیگر هم بیاورد و به آمار 10 پیروزی در فولاد آره نا برسد، بدون شک یک سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را مال خود خواهد کرد.

 

ورزش سه 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-08-07 00:59:00
نظر دهید

۱ نظر
تاج اسیا
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹، ۰۵:۴۶
زررررشششک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر