فهرست
علیپور: مسلمان سلطان پاس گل ایران است!
علیپور: مسلمان سلطان پاس گل ایران است!

علیپور: مسلمان سلطان پاس گل ایران است!

آی‌اسپورت- علی علیپور با گلی که در بازی با تراکتور، ۱۱ گله شد و کماکان در صدر جدول گلزنان لیگ برتر باقی ماند. مهاجم اول پرسپولیس در دقیقه 78 پاس گل کمال کامیابی‌نیا را هم به زیبایی داد تا کمک شایانی به دبل کردن تیمش کرده باشد. به همین خاطر او را به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کردیم. پس از پایان مسابقه دقایقی با علیپور گپ زدیم.

* تبریک می‌گوییم. هم بردید و هم گل زدید.

فوق‌العاده است. من همیشه در مصاحبه‌هایم گفته‌ام گلزنی زمانی خوشحال‌کننده است که همراه برد برای پرسپولیس باشد و خدا را شکر این اتفاق افتاد.

* پس از گلزنی هم شادی خاصی انجام دادی و کفش‌های مسلمان را واکس زدی.

شادی پس از گل من تشکر ویژه‌ای از محسن بود. مسلمان مهندس پرسپولیس و سلطان پاس گل ایران است.

* خودت هم به کمال کامیابی‌نیا پاس گل دادی.

من اغراق نمی‌کنم. بارها گفتم و باز هم می‌گویم موفقیت تیم برای من یکی از همه چیز مهم‌تر است. پاس را دادم اما کمال هم فوق‌العاده خوب و بادقت به توپ ضربه زد و خیال‌مان را برای برد راحت‌تر کرد.

* در خصوص استقبال تماشاگران رقیب از این دیدار چه نظری داری؟

من احترام خاصی برای همه هواداران فوتبال قائلم. حساب تماشاگران فهیم تراکتورسازی هم از یکسری جداست ولی متأسفم برای کسانی که به مرده هم رحم نمی‌کنند.

* منظورت شعارهایی بود که علیه زنده‌یاد هادی نوروزی سر داده شد؟

متأسفم. فقط می‌توانم همین جمله را بگویم. در بازی رفت هم یکسری تماشاگران تراکتور علیه کاپیتان ما شعار دادند که جای هیچ توجیهی نداشت. این مسائل احساسات خانواده داغدیده نوروزی را جریحه‌دار می‌کند و باید کمیته انضباطی به آن ورود کند.

* پس از دو هفته گل زدی در حالی که قبل از بازی با تراکتورسازی هم به ما وعده گلزنی داده بودی. حتی گفتی ‌آن‌قدر گل می‌زنیم که هواداران پرسپولیس خاطره تلخ حذف از جام‌حذفی را فراموش کنند...

امیدوارم توانسته باشیم دل طرفداران بامعرفت پرسپولیس را شاد کنیم. ما روی اتفاق و بدشانسی از جام‌حذفی کنار رفتیم و در بازی با فولاد خوزستان و تراکتورسازی دنبال جبران بودیم...

* ولی در دقایق پایانی، بازی برده را با تساوی مقابل فولاد خوزستان عوض کردید.

آن هم بدشانسی بود. خدا را شکر برابر تراکتورسازی با حواس جمع و شش‌دانگ بازی کردیم و ۲ گل هم زدیم. از تماشاگران پرسپولیس هم ممنونم که ما را تنها نگذاشتند.

* فکر می‌کنی تعداد گل‌هایت در لیگ هفدهم از ۲۰ عبور کند؟

در مصاحبه قبلی هم به شما گفتم به آقای گل شدن و این حرف‌ها خیلی فکر نمی‌کنم. اگر تمرکز داشته باشم و خوب بازی کنم گل هم خواهم زد و جواب این سؤال شما هم همین بود که گفتم.

خبرورزشی

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-12-30 19:03:00
نظر دهید

۱ نظر
علی ما گل میزنه سجاد باید چیز بزنه
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۶
علی علیپور دوستت داریم ما
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر