فهرست
گزارش: استقلال و نفت؛ در آستانه حذف از آسیا
گزارش: استقلال و نفت؛ در آستانه حذف از آسیا

گزارش: استقلال و نفت؛ در آستانه حذف از آسیا

آی‌اسپورت- در حالیکه تا هفتم مهرماه باید مدارک رفع مشکلات دو تیم استقلال و نفت تهران به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود، در کمال ناباوری دو  باشگاه هنوز هیچ کاری انجام نداده‌اند! کنفدراسیون فوتبال آسیا آخرین اولتیماتوم ها را به هر دو باشگاه و فدراسیون فوتبال ایران داده و اگر استقلال و نفت برای رفع مشکلاتشان اقدام نکنند، مثل آب خوردن حذف می‌شوند. اگر هر دو باشگاه تهدید AFC را جدی نگیرند، مطمئنا مشکلاتی که برای پرسپولیس پیش آمده برای سایر باشگاه‌ها هم پیش خواهد آمد. به نظر می‌رسد مدیران دو باشگاه استقلال و نفت تهران باید دست بجنبانند و زودتر مشکلات را حل کنند چرا که برخورد انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا بیشتر از دیگر باشگاه‌های نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، آنها را تهدید می‌کند.

با این حجم از بدهی‌ها نباید کار به دقیقه نود کشیده شود. تاریخ هشتم مهرماه هم آخرین مهلت کنفدراسیون فوتبال آسیاست و به هیچ وجه قابل تمدید نیست. در صورتی که حکم علیه استقلال و نفت تهران صادر شود، امکان ثبت نام در لیگ قهرمانان آسیا، برای هر دو باشگاه از بین می‌رود.

ظاهرا امروز نفتی‌ها جلسه‌ای در فدراسیون و سازمان لیگ با مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ داشته‌اند اما این جلسه بی‌نتیجه بوده است. نفت تهران از نظر مالکیت هنوز مشکل دارد و برای صدور مجوز حرفه‌ای هم هیچ اقدامی نکرده است. هنوز واگذاری نفت تهران به نفت طلاییه رسمی نشده است. با توجه به مشکلات مالکیت باید تیم نفت تهران را از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده بدانیم. گزارش‌های مالی و حسابرسی این تیم هم آماده نیست و همه این‌ها موانع جدی برای گرفتن مجوز حرفه ای باشگاه‌ها هستند. استقلال تهران هم علاوه بر بدهی‌ها و پرونده‌هایی که دارد، برای گرفتن مجوز حرفه‌ای با موانع بزرگی روبروست.

شنیده‌ها هم حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال به تراکتورسازی سازی و ذوب آهن پیغام داده که برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا خودشان را آماده کنند. فدراسیون فوتبال نمی‌خواهد سهیمه‌های ایران از دست برود و برای جایگزینی استقلال و نفت تهران به این دو تیم آماده باش داده است. باید دید استقلال و نفت تهران در این سه – چهار روز باقیمانده تا مهلت نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا، چه کارهایی انجام می‌دهند. طرفداران استقلال هم به شدت نگران تیمشان هستند. تیمی که سال گذشته در لیگ برتر دوم شد و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را گرفت اما حالا  در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است.

90tv

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-09-25 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۵
همان بهتر که در آسیا شرکت نکنه و هوادارانش نیز بهتر است به الهلال و الاهلی و‌‌‌‌ .. امید ببندند هههه
۹ ۲
تاج اسیا
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۴:۰۸
شما برو مشتری اومده سیرابی میخاد به کارت برس
کاج عاسیا
پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۲۴
آبروی ایران
متخصص آسیا
ابیدل
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۸
فعلا که ...هم با این بدهی هاش از اسیا حذف میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر