فهرست
رای پرسپولیس-سایپا به زودی ابلاغ می‌شود
رای پرسپولیس-سایپا به زودی ابلاغ می‌شود

رای پرسپولیس-سایپا به زودی ابلاغ می‌شود

آی اسپورت - تاخیر در اعلام رای کمیته انضباطی درباره بازی پرسپولیس و سایپا حرف و حدیث‌هایی را به وجود آورده است. منتقدان معتقدند کمیته انضباطی و فدراسیون برای کمک به نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا از رسیدگی به این پرونده و اعلام رای درباره آن خودداری کرده‌اند و حالا که این مسابقات به پایان رسیده باید هر چه سریع‌تر رای آن اعلام شود. در این باره اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی وعده داده که به زودی این رای اعلام خواهد شد. او درباره ماجرای ورود کمیته انضباطی به شعارهای هواداران استقلال علیه تیم خودشان هم حرف زده است. صحبت‌های حسن زاده را بخوانید:

  • رای پرونده پرسپولیس و سایپا صادره شده که بعد از انجام تشریفات قانونی ابلاغ خواهد شد. با توجه به تعطیلات هفته گذشته و نیز دیدار بزرگ فینال لیگ قهرمانان آسیا و ارسال لایحه دفاعیه باشگاه پرسپولیس، صدور رای بازی پرسپولیس و سایپا اندکی با تاخیر انجام شد اما رای صادر شده و به زودی ابلاغ می‌شود.
  • موضوعی که می‌خواهم به آن اشاره کنم و بسیار مهم بوده این است که نقش رسانه‌ها در اعتلای فوتبال کشور بر همگان ثابت است ولی وجود اخبار سخیف و یا تیتر های سبک و غیر واقعی، هیچ کمکی به اصلاح امور فوتبال نمی‌کند. مثلا در مسابقه اخیر تیم استقلال تماشاگران این تیم الفاظ توهین آمیز نسبت به عوامل بازیکنان و عوامل تیم استقلال به کار بردند و مسلما مقامات رسمی مسابقه نیز مراتب به کمیته انضباطی گزارش داده اند. این گزارش به باشگاه استقلال اعلام شده است که اگر توضیح و دفاعی دارد بیان کند که مدیرعامل باشگاه نیز لایحه دفاعیه را ارسال کرده است. اینکه در یک رسانه اعلام شود "نامه عجیب کمیته انضباطی به باشگاه استقلال" و یا بنویسد "هواداران استقلال نباید علیه تیم خود شعار بی غیرت بی غیرت بدهند" و یا اینکه تیتر بزنند " کمیته انضباطی از باشگاه استقلال خواسته است درباره اهانت به خودتان توضیح بدهید" این تیتر‌ها درست نیست.
  • اولا رفتار غیر ورزشی و الفاظ اهانت آمیز از تماشاگران یا سایر عوامل فوتبال حتی اگر علیه تیم خودشان باشد مشمول تنبیه و مقررات انضباطی می‌شود. ثانیا رسانه محترمی که گزارش را ندیده است و از قضا در گزارش اصلا کلمه بی‌غیرت قید نشده بلکه لفظ توهین آمیز دیگری آمده است، با چه هدفی این تیتر را زده است در حالی که طبق مقررات انضباطی باشگاه استقلال مسئول رفتار تماشاگران خود می باشد و رفتارهای غیر ورزشی علیه بازیکنان خودی و یا تیم خود، هم مشمول قانون است. مسلما توضیحاتی در لایحه باشگاه استقلال آمده است در اولین فرصت ممکن رای مقتضی صادر خواهد شد.
  ۶  
آی اسپورت
2018-11-17 18:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
کیسه نجاست
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
رای مهدی قائدی پس چی شد؟ چون در تیم نجس کیسه مافیایی بازی میکنه کسی صداش در نمیاد. اگه این پلشت الان در پرسپولیس بود رسانه های حامی کیسه از جمله ورزش سه وخبر ورزشی و کیسه اسپورت و ... و بی شرفانی مثل علی ناصری و شقایق اشکریز خودشونو جر داده بودن که چرا بازیکن پرسپولیس محرومن شد اما چون قائدی در کیسه لجن مافیایی بازی میکنه کسی عین خیالش نیست. انگار نه انگار که این بی همه چیز یه جوون را کشت انگار نه انگار که طرف دختر سوار کرده بود و با سرعت تمام زده بود به خاکی!! معلوم نبود چه زهرماری مصرف کرده بود! لعنت به فدراسیون کیسه کش و مافیای کیسه لجن و نجس و آشغال
آی اسپورت همونطور که فحاشی کیسه کشهای نجس را تایید میکنی اینم تایید کن
کاج سوراخ آسیا
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۸
محمد امین اسدی بخاطر یه استوری یکماه محروم شد ولی صیاد منش و آذری وسط زمین بهم انگشت کردن تا خواستن محرومشون کنن تاج شخصا به حسن زاده زنگ زد و گفت بازیکنان کیسه نجس را محروم نکنن. اگه شجاع محروم بشه تاج باید برای بخشش محرومیتش زنگ بزنه به حسن زاده تا محرومیتش بخشیده بشه دقیقا همون کاری را که واسه تیم سوگولی کیسه لجن انجام داد. چرا بین تیمها فرق میذارن؟ درسته کیسه سوگولیه ولی در این مواقع نباید هیچ فرقی بین تیم کیسه لجن و سایر تیمها قائل بشن
حامد
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۲
احتمالا بعد بازی تراکتور
...
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۳۱
حکم قتل در حالت مستی و بدون گواهینامه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لنگ بی ریشه
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۶:۱۴
لنگی نجس که معلوم نیست ریشت کجاست مگه اسدی بازیکن لنگ آدم کشت کمیته انظباطی حکم داد احمق نادان اون پرونده تو قوه قضاییه پیگیری میشه نفهم ضمنا بی رگ و ریشه اون خبرگزاری های که ازشون نام بردی همه قتل تاج کبیر هستن و تو اشغال هم از خود اونایی احمق خودتی
آبی آسمانی
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۱۵
اول باید با دلال کرووات هماهنگ بشه چون ایشون تشخیص میدن چه احکامی صادر بشه، حکم بازی لنگ سایپا بشرح زیر ابلاغ گردید: با توجه به حرکات انسان دوستانه و اخلاقی سید بلال و شلیل و تاتو، سید مهدی رحمتی به مدت یکسال محروم گردید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر