فهرست
پیش بازی ملوان - خونه به خونه
پیش بازی ملوان - خونه به خونه

پیش بازی ملوان - خونه به خونه

آی اسپورت - این دو تیم شمالی درحالی به مصاف یکدیگر می روند که خونه به خونه در خانه هفته قبل در یک بازی پرحاشیه توانست شهرداری تبریز را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردارد. ملوانان هم برابر گل گهر سیرجان به تساوی بدون گل رسیدند.

 آخرین تقابل دو تیم:این دو تیم تاکنون سه بار به مصاف یکدیگر رفتند که حاصل این سه دیدار دو برد برای بابلی ها و یک تساوی بوده است. ملوان در این سه دیداری که برابر خونه به خونه انجام داده موفق به بردن حریف مازنی خود نشده و عدد صفر را جلوی تعداد بردهای خود جهت تقابل با خونه به خونه می بیند. بازی رفت این دو تیم که آخرین تقابل آنها با یکدیگر محسوب می شود در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار شد که با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 جایگاه دو تیم در جدول:خونه به خونه هفته هاست در حال تعقیب نفت مسجدسلیمان می باشد و با ۵۷ امتیاز و اختلاف سه امتیازی با صدر در رده دوم جای گرفته است. خونه به خونه از 30 بازی انجام داده خود ۱۵ برد و ۱۲ مساوی و ۳ باخت به ثبت رسانده است. ملوان از 30 بازی خود در لیگ یک ۱۰ برد، ۱۶ تساوی و ۴ باخت کسب کرده تا با ۴۶ امتیاز در رده هشتم جدول جای بگیرد.

 آمار و ارقام:

 * خونه به خونه با ۳ باخت کمترین تعداد باخت را دارد.

 * ملوان با چهار باخت بعد از خونه به خونه بهترین تیم در این زمینه می باشد.

 * ملوان با کسب ۱۶ تساوی بیشترین تعداد مساوی را ثبت کرده است.

 * خونه به خونه با ۱۵ گل خورده کمترین تعداد گل خورده را دارد و تا این هفته بهترین خط دفاعی را از آن خود کرده است و در هفت دیدار قبلی خود در لیگ، گلی را دریافت نکرده است.

 * خونه به خونه در بازی های بیرون از خانه ۱۶ گل زده و ۹ گل خورده دارد.

 *ملوان در بازی های خانگی تنها یک بار شکست خورده است.

 * ملوان در ۱۸ بازی اخیر هیچ شکستی نداشته است.

* خونه به خونه در ۱۲ بازی اخیر خود هیچ شکستی متحمل نشده است

 

تیم داوری:پیام حیدری – تورج عیوض محمدی – مهدی سیفی – مهدی جبرئیلی – ناظر: رحیم رحیمی مقدم

 

     
آی اسپورت
2018-04-10 07:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر