فهرست
پایان سمدو و بارسا؛ به سوی لیگ برتر
پایان سمدو و بارسا؛ به سوی لیگ برتر

پایان سمدو و بارسا؛ به سوی لیگ برتر

آی اسپورت - نلسون سمدو، ملی پوش پرتغالی که از سال 2017 بازیکن بارسلونا بوده با انتشار یک پیام رسماً از این باشگاه خداحافظی کرد. گفته می‌شود او در آستانه پیوستن به ولورهمپتون در انگلیس قرار دارد و انتقالش به ولوز تقریباً قطعی شده است. سمدو که گفته می‌شود به زودی با امضای قراردادی به ارزش 30 میلیون پوند راهی ولوز می‌شود با انتشار پیامی در اینستاگرام خود تایید کرد که در حال ترک باشگاه بارسلونا است. او با این باشگاه و هوادارانش خداحافظی کرد.

سمدو در پیام اینستاگرامی خود نوشت: " خیلی متشکرم بارسلونا که به من فرصت دادی تا رویای پوشیدن این پیراهن، بازی کردن در نوکمپ و آشنا شدن با بهترینها و لذت بردن از بازی با بهترینهای دنیا را زندگی کنم. متشکرم که باعث شدی به عنوان یک فوتبالیست و یک انسان رشد کنم و بهتر شوم. من این سه سال فوق العاده را هرگز فراموش نخواهم کرد".

ستاره پرتغالی در ادامه پیام خود نوشت: " از همبازی‌ها، کادر فنی، هواداران و همه کسانی که از روز اول ورودم به بارسا تا همین امروز به من کمک کردند تشکر می کنم. امیدوارم موفق باشید و همیشه بهترینها برایتان اتفاق بیفتد. تا ابد سپاسگزار شما، زنده باد بارسا".

سمدو در سال 2017 از باشگاه پرتغالی بنفیکا به بارسلونا پیوست. او تا اینجا 124 بازی با پیراهن تیم کاتالان انجام داده و در این مدت 2 گل به ثمر رسانده و 11 پاس گل داده.

     
آی اسپورت
2020-09-23 12:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر