فهرست
پیش‌بینی اسکای/ پیروزی بزرگان در جام حذفی جزیره
پیش‌بینی اسکای/ پیروزی بزرگان در جام حذفی جزیره

پیش‌بینی اسکای/ پیروزی بزرگان در جام حذفی جزیره

آی اسپورت- دور پنجم جام حذفی انگلیس از شنبه آغاز می‌شود و دوشنبه به پایان می‌رسد. پل مرسون، کارشناس اسکای اما بازی‌های بزرگ این دور را پیش‌بینی کرده.

سوتون یونایتد Vs آرسنال

خود من اخیرا زمین سوتون را بررسی کرده‌ام و به نظرم هیچ مشکلی ندارد. این عالی است. مثل قبل نیست، زمینشان عالی شده است. ونگر اما باید تصمیم بگیرد که برای این بازی به بازیکنانی اصلی بازی دهد یا بازیکنان جوان. اگر من بودم بهترین تیمم را بازی می‌دادم. شاید هم ونگر تصمیم بگیرد به بازیکنانی بازی دهد که انگیزه زیادی برای نشان دادن خودشان دارند. مخصوصا که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان هم آن‌ها به دنبال موفقیت هستند و بازیکنانشان نیاز به استراحت دارند. اگر آرسنال در این بازی شکست بخورد برایشان یک تحقیر واقعی خواهد بود. بزرگترین شوک دنیای فوتبال می‌شود، به نظر من آرسنال برنده می‌شود، اما امیدوارم سوتون حداقل گل بزند. این بازیکنان فرصتی باورنکردنی دارند تا تاریخ را بنویسند.

پیش‌بینی: سوتون 0 – 3 آرسنال

بلکبرن Vs منچستریونایتد

به نظرم کار برای منچستریونایتد اصلا سخت نیست. یکی از کارهایی که مورینیو معمولا می‌کند این است که همه تورنمنت‌ها را جدی می‌گیرد. آن‌ها به فینال جام اتحادیه رسیدند و در این جام هم فکر نمی‌کنم این تیم به راحتی ببازد. بلکبرن در جدول رده‌بندی چمپیونشیپ از آخر دوم است و اصلی‌ترین هدفشان هم این است که برای این فصل فقط در چمپیونشیپ بمانند.

پیش‌‍‌‌بینی: بلکبرن 0 – 3 منچستریونایتد

فولام Vs تاتنهام

بازی خوبی خواهد بود، فولام فوتبال خوبی ارائه می‌دهد و تاتنهام هم بیشتر تمرکزش را روی یورولیگ و حضور در تاپ فور در لیگ برتر گذاشته است. با نحوه‌ای که در روزهای اخیر اوضاع در لیگ پیش رفته به نظر می‌رسد این تیم باید یورولیگ را برای رسیدن به لیگ قهرمانان بیشتر جدی بگیرد چون می‌داند در لیگ کار سختی دارد. این بازی بازی خوبی خواهد بود و مطمئنا هیچ یک از دو تیم دوست ندارند مساوی بگیرند. مخصوصا تاتنهام که دوست ندارد در یک تورنمنت دیگر ذهنش درگیر باشد. فکر می‌کنم تاتنهام در این بازی برنده باشد.

فولام 1 – 2 تاتنهام

وولورهمپتون Vs چلسی

چند هفته پیش وولورهمپتون خوب بازی می‌کرد، اما اخیرا افت کرده است، بازی‌هایش مقابل ویگان و بورتون که تیم‌های ضعیفی هستند را هم باخته است. چلسی از طرفی هیچ بازی اروپایی‌ای ندارد و در لیگ هم به راحتی صدرنشین است. پس قطعا تمرکزشان با راحتی روی برنده شدن در این بازی است. فکر می‌کنم این تیم به راحتی به برتری می‌رسد.

پیش‌بینی: وولورهمپتون 0 – 4 چلسی

هادرزفیلد Vs منچسترسیتی

هادرزلفیلد فصل فوق‌العاده‌ای داشته است. اما نمی‌دانم در این بازی چه می‌کند. آن‌ها فاصله زیادی با بازی کردن در لیگ برتر ندارند و مطمئنا در جام حذفی هم خوب کار خواهند کرد. اگر بتوانند سیتی را شکست دهند برای اعتماد به نفسشان هم خوب است. با اعتماد به نفس بهتر آن‌ها در بازی‌های لیگ هم بهتر کار می‌کنند. شاید این تیم خیلی خوب بازی کند چون نگرانی‌ای برای این بازی ندارد و می‌خواهد به لیگ برتر صعود کند، تمرکز اصلی‌اش روی آن بازی‌ها است. البته در نهایت من شانس برد را به منچسترسیتی می‌دهم.

پیش‌بینی: هادرزفیلد 0 – 3 منچسترسیتی

 

 

۳    
آی اسپورت
2017-02-17 11:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر