فهرست
مخالفت هواداران با خداحافظی نویدکیا/ #احسان_نذار_بره
مخالفت هواداران با خداحافظی نویدکیا/ #احسان_نذار_بره

مخالفت هواداران با خداحافظی نویدکیا/ #احسان_نذار_بره

 آی اسپورت- ظاهراً هواداران سپاهان با حمایت از اقدام جنجالی احسان حاج‌صفی نقش پُررنگی در نیمه‌تمام ماندن مراسم خداحافظی محرم نویدکیا در ورزشگاه فولادشهر ایفا کرده‌اند.

 احسان حاج‌صفی به عنوان نقش اول بر هم زدن مراسم خداحافظی محرم نویدکیا در پایان شهرآورد اصفهان شناسایی شده است. با این وجود، بر اساس ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مشخص می‌شود که کاپیتان سپاهان برای دقایقی متمادی توجهی به اصرارهای ادامه‌دار حاج‌صفی برای منتفی کردن خداحافظی خود نداشته  است.  مقاومت او برای همراهی احسان تا رختکن درست زمانی شکسته شده است که هواداران سپاهان که تا پیش از آن تنها ناظر کشمکش عجیب کاپیتان‌های اول و دوم تیم‌شان بودند در حمایت از اقدام حاج‌صفی یکصدا خطاب به این بازیکن ملی‌پوش از او می‌خواهند تا هر طور که هست مانع از خداحافظی نویدکیا شود.

این اما پایان ماجرا نیست زیرا هواداران که ظاهراً اکثر آنها برخلاف برخی دست‌اندرکاران سپاهان از اقدام بحث‌برانگیز حاج‌صفی رضایت دارند همان جمله‌ای را که یکصدا در ورزشگاه فولادشهر خطاب به حاج‌صفی فریاد زدند در ادامه در فضا مجازی تبدیل به موج هشتگ نموده‌اند.

هواداران، #احسان_نذار_بره را در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخته‌اند تا حمایتشان را از کار کاپیتان دوم سپاهان در ناتمام گذاشتن خداحافظی کاپیتان اول این تیم اعلام نمایند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2016-10-16 18:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
برزو
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
نقش جهان هم ساخته شد. كلا خدافظي وسط فصل كار درستي نيست بايد بمونه و بجنگه و اخر فصل خدافظي كنه. ويسي نشون داد برخلاف ادعاي خودش كار با تيم ها و ستاره هاي بزرگ رو بلد نيست و فقط با تيماي كوچيك و بازيكنان ناشناخته ميتونه نتيجه بگيره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر