فهرست
پس کی حرفه‌ای می‌شوی آقای به اصطلاح بازیکن؟
پس کی حرفه‌ای می‌شوی آقای به اصطلاح بازیکن؟

پس کی حرفه‌ای می‌شوی آقای به اصطلاح بازیکن؟

آی اسپورت - زمزمه‌های تغییر در کادر فنی تیم ملی شدت گرفته و خیلی‌ها عقیده دارند مارک ویلموتس به زودی برکنار خواهد شد. گزینه جانشینی او هم مشخص است؛ برانکو ایوانکوویچ که با وجود همه انکارها، ظاهرا فاصله زیادی تا بازگشت روی نیمکت ایران ندارد. کارشناسان و روزنامه‌نگاران دارند در مورد این مساله صحبت می‌کنند که البته هیچ چیز عجیبی هم نیست. عجیب این است که یک بازیکن مهم و ملی‌پوش بی‌محابا وارد گود شود و نسبت به این مساله واکنش نشان بدهد. برای مخاطبان جدی‌تر حدس زدن نام این بازیکن کار سختی نیست؛ مخصوصا اگر پای صفحه اینستاگرامی در میان باشد. بله، داریم راجع‌به سردار آزمون حرف می‌زنیم، کسی که عکس خودش در تمرینات تیم ملی را منتشر کرده و پای آن نوشته: «گاهی تغییر چیز خیلی خوبی است.» مرسی آقای آزمون که تکلیف تیم ملی مملکت را روشن کردی!

سردار آزمون سال‌هاست که در فوتبال اروپا توپ می‌زند، اما انگار فرنگ‌نشینی حداقل روی خلق‌وخوی این بازیکن تاثیر چندانی نگذاشته؛ به طوری که او فرسنگ‌ها از ساده‌ترین موازین حرفه‌ای فاصله دارد. در گذشته هم کم رفتارهای ناشیانه از سردار ندیده‌ایم؛ از خداحافظی ناگهانی‌اش با تیم ملی تا «هیس» نشان دادن موقع شادی‌های پس از گل، از ابراز علاقه علنی‌اش به اینکه علی دایی باید سرمربی تیم ملی بشود تا مجادله سخیفش با برانکو، در حمایت از کارلوس کی‌روش. با این همه، او حالا رفتاری عجیب‌تر از همه اینها بروز داده و رسما زیر پای ویلموتس را خالی کرده؛ کسی که حداقل فعلا روی کاغذ سرمربی تیم ملی است و شاید همچنان به کار با این گروه ادامه بدهد. آیا واقعا یک بازیکن حق دارد چنین آشکار از حدود اختیاراتش خارج شود و برای کادرفنی تعیین تکلیف کند؟ اصلا به شما چه مربوط است؟

اگر به قول آزمون تغییر چیز خوبی برای تیم ملی باشد، احتمالا برانکو جای ویلموتس را خواهد گرفت؛ مردی که لابد پیامک توهین‌آمیز پدر سردار هنوز در حافظه گوشی موبایلش محفوظ است! بگذریم از این نکته؛ فقط کاش بازیکنان ما یاد می‌گرفتند حد و حدود خودشان را بدانند و به چارت سازمانی احترام بگذارند. این توقع زیادی است؟ نه واقعا.

 

بانک ورزش 

۱۲ ۷  
آی اسپورت
2019-11-28 11:59:00
نظر دهید

۷ نظر
بهرام
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۲۶
از جای دیگ میسوزی
حبیب
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۴۸
اینقدر آزمون را از برانکو نترسانید اگر برانکو آزمون را کنار بگذاره که نمی گذاره خود برانکو و تیم ملی ضرر میکنند نه آزمون.
آزمون هم مثل علی دایی کشته مرده آمار و رکورد زدن نیست همانطور که قبلا هم بخاطر خانواده اش قید تیم ملی رابدلیل فحاشی مشتی هوادار مغرض لنگی طرفدار برانکو زده بود اینجوری دچار مصدومیت در اردوی تیم ملی هم نمیشه و در باشگاهش بیشتر پیشرفت می کنه
حرف حساب
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۳۸
واقعا ازمون برای تیم ملی چه کار کرده که اگر کنار بره تیم ملی ضرر میکنه؟ لابد به جای 14 تا گل نه تا به کامبوج میزدیم؟ این بچه ننه لوس که دختر بازی و مسابقه کورس اسب دوانی براش از تیم ملی مهمتره آش دهان سوزی نیست که اینقدر سنگش رو به سینه میزنید
۴
.
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۹
همش تقصیر آزمون و کی روش و طرفداراشه الان تیم ملی به این روز افتاده، ایشالله برانکو میاد آزمون میندازه بیرون علیپور رو میاره خیال ما و شما بانک ورزشی یا راحتمیشه
۷
آزاد
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۲
نویسنده بسیار بی ادب بوده و بویی از فرهنگ نبرده
۹ ۱
امیرحسین
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۴۵
بعععله، احتمالا اگر بر علیه برانکو مینوشت ولو حتی اگر فحش هم میداد میشد یک نویسنده مودب و وطن دوست! این منطق کیروش پرستهاست!!
۲
حرف حساب
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۵
اینم یکی از بی تربیت های بی خانواده باند لاشی تیم ملی کیرتوش
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر